Jump to content

Monte Calvaria 16.02.2013 Wawa

beben
 Share

Recommended Posts

Ostatnio pojawił się pomysł żeby pokręcić się wokół trzepaka. Bardzo dawno nie zaliczyłem żadnego kajtka więc akurat kultowe Monte może być fajnym przerywnikiem.

Może ktoś miałby ochotę dołączyć i zrobilibyśmy sobie fajne grupowe upalanko.

Ja póki co zamierzam pojechac, plus Krzysiek Oracz w evo 8 który był pomysłodawcą. Kto jeszcze?

1. beben

2. KrzysiekO

3.

• Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kilka lat temu miałem przyjemność jechać Monte, jeszcze Justy. :D Fajnie było ale wyryp był na niektórych próbach straszny. :wacko: Nie wiem jak jest teraz ale jeśli tak samo, to trochę szkoda Sti....

Kilka lat temu miałem przyjemność jechać Monte, jeszcze Justy. Fajnie było ale wyryp był na niektórych próbach straszny. Nie wiem jak jest teraz ale jeśli tak samo, to trochę szkoda Sti....

Dokładnie - wtedy stwierdziłem że to raczej kjs na Forka niż Sti

Monte Calvaria to był pierwszy KJS z którego relację widziałem w tv jakieś naście lat temu, chyba w polsatowskich Motowiadomościach, to były czasy! Niedługo później sam zacząłem katować malucha na tego typu imprezach :D

A, tak mnie wzięło na wspomnienia :P

Chyba tak, ja na tym bazuje

Będzie dobry trening przed Plejadami :) :)

Nie przesadzajcie z tym wyrypem. Jak oglądam monte na YouTube to nie ma tragedii, na zwykłych drogach jest wiecej dziur :)

Jak edek2006 dalej wyrazi chęć to bendem raczej jego pilotem

Dlaczego nie swoim? Przez te prawdopodobne dziury?

No moje autko w obecnym setupie dziur nie toleruje a i Markowi obiecalem prawy...

Chyba, że Marek znalazłby lepsze zastepstwo i zwolnił mnie a dziury nie byłyby takie straszne...

grzesiek nie przesadzaj, jak dobrze wejdziesz w ten zakret to nic nie bedzie. Natomiast na pewno te kajtki nie odbywają się na autostradach i pewne nierówności trzeba zaakceptowac.

Szubaru, pewnie że tak :excl:

Myśle że nie przesadzam ;) po prostu jazda bez płyty to moim zdaniem spore ryzyko ale nie mówie nie :twisted:

"Czwartki" fajną felge w Evo mieli, to chyba ROTA :D

oj tam oj tam, musi byc ryzyko :lol:

tej ilosci kraweznika nie wytrzymałaby zadna felga, choc moze nie rozpadla by sie tak spektakularnie B)

znalazłem taki filmik z 2009 jechałęm jeszcze swoim pierwszym wrxem, faktycznie troszkę wyrypu było, ale moze teraz bedzie lepiej B) . Wygląda na to że w 3.35 min przegoniłem operatora z wczesniej zajętej pozycji :biglol: , czyli ja tak mam juz od dawna ;)

, Edited by beben

Dario oczywiście, że jedziemy.

Dlaczego nie swoim? Przez te prawdopodobne dziury?

No moje autko w obecnym setupie dziur nie toleruje a i Markowi obiecalem prawy...

Chyba, że Marek znalazłby lepsze zastepstwo i zwolnił mnie a dziury nie byłyby takie straszne...

Darek jak chcesz wystartować swoim to tylko wcześniej daj znać. Nie mam sumienia odciągać Cię ok kierry Mam nadzieję, że tutaj pójdzie nam / mi lepiej niż w Kielcach. W weekend jadę do Wróbla może on znajdzie jakieś cudowne lekarstwo na moje błędy.