Skocz do zawartości

Monte Calvaria 16.02.2013 Wawa


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio pojawił się pomysł żeby pokręcić się wokół trzepaka. Bardzo dawno nie zaliczyłem żadnego kajtka więc akurat kultowe Monte może być fajnym przerywnikiem.

 

Może ktoś miałby ochotę dołączyć i zrobilibyśmy sobie fajne grupowe upalanko.

 

 

Ja póki co zamierzam pojechac, plus Krzysiek Oracz w evo 8 który był pomysłodawcą. Kto jeszcze?

 

1. beben

2. KrzysiekO

3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kilka lat temu miałem przyjemność jechać Monte, jeszcze Justy. Fajnie było ale wyryp był na niektórych próbach straszny. Nie wiem jak jest teraz ale jeśli tak samo, to trochę szkoda Sti....

 

Dokładnie - wtedy stwierdziłem że to raczej kjs na Forka niż Sti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monte Calvaria to był pierwszy KJS z którego relację widziałem w tv jakieś naście lat temu, chyba w polsatowskich Motowiadomościach, to były czasy! Niedługo później sam zacząłem katować malucha na tego typu imprezach :D

 

A, tak mnie wzięło na wspomnienia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak edek2006 dalej wyrazi chęć to bendem raczej jego pilotem

Dlaczego nie swoim? Przez te prawdopodobne dziury?

No moje autko w obecnym setupie dziur nie toleruje a i Markowi obiecalem prawy...

 

Chyba, że Marek znalazłby lepsze zastepstwo i zwolnił mnie a dziury nie byłyby takie straszne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że nie przesadzam ;) po prostu jazda bez płyty to moim zdaniem spore ryzyko ale nie mówie nie :twisted:

 

"Czwartki" fajną felge w Evo mieli, to chyba ROTA :D

 

oj tam oj tam, musi byc ryzyko :lol:

 

tej ilosci kraweznika nie wytrzymałaby zadna felga, choc moze nie rozpadla by sie tak spektakularnie B)

 

znalazłem taki filmik z 2009 jechałęm jeszcze swoim pierwszym wrxem, faktycznie troszkę wyrypu było, ale moze teraz bedzie lepiej B) . Wygląda na to że w 3.35 min przegoniłem operatora z wczesniej zajętej pozycji :biglol: , czyli ja tak mam juz od dawna ;)

 

, Edytowane przez beben
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak edek2006 dalej wyrazi chęć to bendem raczej jego pilotem

Dario oczywiście, że jedziemy.

 

Jak edek2006 dalej wyrazi chęć to bendem raczej jego pilotem

Dlaczego nie swoim? Przez te prawdopodobne dziury?

No moje autko w obecnym setupie dziur nie toleruje a i Markowi obiecalem prawy...

 

Chyba, że Marek znalazłby lepsze zastepstwo i zwolnił mnie a dziury nie byłyby takie straszne...

Darek jak chcesz wystartować swoim to tylko wcześniej daj znać. Nie mam sumienia odciągać Cię ok kierry Mam nadzieję, że tutaj pójdzie nam / mi lepiej niż w Kielcach. W weekend jadę do Wróbla może on znajdzie jakieś cudowne lekarstwo na moje błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...