Skocz do zawartości

Dzień Babci.


Simon

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki serdeczne ;) ale Ty wiesz o co chodzi.Stres, puls,na starcie kurna nieziemski,jak juz ruszysz, jeden,drugi zakręt to zaczyna to jakos iść.Ale najlepsze jest jak wpadniesz na taką kostke z breją :biglol: i zaczyna sie odliczanie, wyda,nie wyda :yahoo: a potem dziwi się człowiek na konicu oesu, dlaczego mi tak gorąco. :biglol:

 

 

Jeden wielki opad szczeny. Zapętliłem sobie i.... ogląda, oglądam, oglądam, oglądam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ubieglym roku swoja Babcie pozwolilem zabic. Byla bita i dreczona...

Wydawalo mi sie, ze mi przeszkadza i zamienilem ja na pare nedznych srebrnikow - zlociszy.

Mam teraz wyrzuty sumienia... :(

Babciu, wybacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maras powiedział: to zmontowali operatorzy brawo Maras :excl: :excl: :excl:

 

Dziękuję Panowie :) ,robiliśmy co mogliśmy,żeby subaru wygrało z lancerami (9 i 6), no i udało się, choć momentami było troszkę ciepło. :yahoo:

 

Simon, dojechać dojechali, lecz troche dostali, drugi lancer dostał około 17s, a jeden z nich nie wytrzymał cisnienia po pierwszym oesie,dostal 7s no zaczął odrabiac, ale skonczył po za drogą.Uwazam,że tam naprawde nie było już co wydobyc czasu, no chyba,że pojechali by nasi mistrzowie i starzy wyjadacze,jak Beben :superhero:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maras powiedział: to zmontowali operatorzy brawo Maras :excl: :excl: :excl:

 

Dziękuję Panowie :) ,robiliśmy co mogliśmy,żeby subaru wygrało z lancerami (9 i 6), no i udało się, choć momentami było troszkę ciepło. :yahoo:

 

Simon, dojechać dojechali, lecz troche dostali, drugi lancer dostał około 17s, a jeden z nich nie wytrzymał cisnienia po pierwszym oesie,dostal 7s no zaczął odrabiac, ale skonczył po za drogą.Uwazam,że tam naprawde nie było już co wydobyc czasu, no chyba,że pojechali by nasi mistrzowie i starzy wyjadacze,jak Beben :superhero:

 

Potwierdzam , Babcia jechała wszystko co mogła . No może coś by tam z siebie jeszcze wykrztusiła , tylko nie wiem czy skończyłaby w całości - mam na myśli ostatni prawy - pewnie Maras wie o co chodzi ... Bo było naprawdę na gazetkę . Istnieje nawet dokumentacja zdjęciowa :D

Edytowane przez Bobej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem delikatnie, udało się :yahoo:

 

gratulacje Marku - cud miód malina... szacunek!

 

Sto lat babciom wszystkim - spóźnione, ale usprawiedliwione, bo mnie nie było..

a za moją bałwanową babcią już mi się tęskni.... i doczekać się nie mogę...

 

Sto lat!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...