Skocz do zawartości

Dzień Babci.


Simon

Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam wszystkim, że dziś mamy dzień Babci.

 

Dla każdego posiadacza Babci jest to dzień dość szczególny. O Babcię trzeba dbać, trzeba do Niej mieć nie raz anielską wręcz cierpliwość, lecz Babcia potrafi się odwdzięczyć. Babcia zasługuje na szacunek, wzbudza podziw i wspaniale zapisała się na kartach historii. Każdy posiadacz Babci może tutaj wpisać życzenia dla swojej Babci, oraz wrzucić jakieś zdjęcie co by pamięć nie zaginęła.

 

Śpieszmy się kochać Babcie, tak szybko odjeżdżają...

 

 

16511016126302438536690.jpg

 

Jeśli ktoś nie ma swojej Babci, to zawsze może złożyć życzenia mojej. :scenic:

Edytowane przez Simon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, powiem tak,że jazda miedzy drzewami,a jazda na torze, kiedy idziesz co umiesz, to inna liga.Nie ma miejsca na błąd.Przy tej prędkosci, błąd =dzwon, w najlepszym wydaniu, jakieś drobne wgniotki.Nie chcę tutaj pomniejszac jazde na torze, nie o to chodzi, ale stres i adrenalina jest troszeczke inna. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, powiem tak,że jazda miedzy drzewami,a jazda na torze, kiedy idziesz co umiesz, to inna liga.Nie ma miejsca na błąd.Przy tej prędkosci, błąd =dzwon, w najlepszym wydaniu, jakieś drobne wgniotki.Nie chcę tutaj pomniejszac jazde na torze, nie o to chodzi, ale stres i adrenalina jest troszeczke inna. ;)

 

Mareczku szacun !!!!! ale to 100% prawdy , jazda pomiedzy drzewami na waskiej kretej drodze , to rzeczywiscie nie sposób porównac do jazdy na torze , czy innym lotnisku , gratki stary , własnie otwieram butelke Porto za zdrowie babci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne ;) ale Ty wiesz o co chodzi.Stres, puls,na starcie kurna nieziemski,jak juz ruszysz, jeden,drugi zakręt to zaczyna to jakos iść.Ale najlepsze jest jak wpadniesz na taką kostke z breją :biglol: i zaczyna sie odliczanie, wyda,nie wyda :yahoo: a potem dziwi się człowiek na konicu oesu, dlaczego mi tak gorąco. :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do życzeń - wszystkiego najlepszego dla Babć!

A dla swojej w szczególności - by w końcu znów zaczęła jeździć, bo przez ostatnie pół roku tylko po serwisach stoi (uszczelka pod głowicą, instalacja elektryczna, turbo...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inna liga.Nie ma miejsca na błąd.Przy tej prędkosci, błąd =dzwon, w najlepszym wydaniu, jakieś drobne wgniotki.
właśnie o to mi chodzi, moje pyrkanie na Kielcach to absolutnie nic w porównaniu z tym :) ja bym tak nie umiał i po prostu się bał ;) dlatego pełen szacuneczek raz jeszcze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...