Jump to content

grill-Impreza GF8

umberto
 Share

Recommended Posts

Jutro wrzuce fotke tego,co mam u siebie....jedna lampa od początku auta jest już poliftowa, druga- wymieniana przez Włocha- przedliftowa, i wyglada jakby nie pasowała do obecnego grilla...

no to ja mam chyba taki grill a lampy z polifta hehee moj to wogole wyglada jakby na kolanie byl klepany, no i jeszcze super alu maska z "dziurami", na dodatek pogieta co nie co :biglol: dobrze ze zza kierownicy tak tego nie widac :P

Umberto....Jeśli to ta zielona wanna, której link mi kiedyś podesłałeś to rzeczywiście masz polifta...Tyle, że kilku spraw nie rozumiem :D

Po co Ci taki sam grill? bo i ten wannie i ten z aukcji to jest to samo...A lampę w kolejk=nym linku dałeś przedliftową, która nijak nie będzie pasowała...Tzn. będzie ale tak jak Lucza (chyba) napisał...Będą szpary pomiędzy grilem a lampą...Ty masz Imprezkę poliftową z NIE gładkimi jeszcze szkłami reflektorów...Wymień Lampki na te z gładkim daj FAJNY znaczek w atrapę i będzie git....

Poza tym...Zamiast kupować jakieś graty na alle... (i z reguły przepłacać- niestety..chęć zysku robi cene) szukaj fantów na forum...Grill'ów (grillii :P??)jest od groma...Znajdziesz tu za pewne i lampy i maske i zderzaki...Słowem wszystko :)

Hej,

dzieki WueM,że dołozyłeś 3 grosze :D , bo masz spore doświadczenie w modzeniu wanny...

po co mi taki sam grill? ano mój jest nieco nadłamany...

lampę dałem przedliftową- bo taką jedną nadal mam ;) i ona średnio pasuje do mojego grilla

lampy gładkie pojawiły się na alle, nawet z Gda, ale manual i chetni już się czają :)

a co do cen- niektórzy koledzy z forum cenią się lepiej niż alle...

pozdro

PS. moja wanna jest zielona, a grill z linka czarny...trochę lipa,co?

Aha...Już wszystko wiem...A więc tak...Kolorowy grill a tym bardziej ustrzelić zielony będzie niestety dość trudno....U Mnie siedział zwykły szary...ale do srebrnego lakieru pasował:) Do tego znaleźć nie uszkodzony....Oczywiście musisz szukać poliftowego...Nooo- trzeba być wytrwałym i tyle:) To samo dotyczy lamp...Masz poliftowe a więc te bardziej kanciaste...Moja rada to kup nowe marki np. depo- dużo o Nich dobrego powiedziano nie mniej niż złego ale zawsze to masz nowe...do tego w opcji z ciemnym wkładem np...no i gładkie szkło z reg.elektryczną...Mysle, że to dobra opcja:)

Co do cen to oczywiście nie ma co dyskutować- niemniej jednak ja uważam, że jakość i stan oferowanych na forum przedmiotów w zdecydowanej większości jest w lepszym stanie niż na alle....Takie moje skromne zdanie- ponieważ już trochę gratów na forum kupiłem i nigdy Mnie nie zawiódł wybór.....Choć czasem cena wyższa rzeczywiście była...No cóż...jest ryzyko- jest...Na szczęscie nie są to aż tak duże kwoty....:D