Skocz do zawartości

padł kluczyk od forka


bigskala

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich ,padł mi kluczyk od forka 2.0ATMY06 ale nie tak od razu ,zamiast poczytać to ja pyk i baterię wymieniłem ot jedna śrubka i bateria nowa i działa ale z biegiem czasu coraz gorzej a dzisiaj otworzył ale już nie zamkną i nic nie działa ani zamykanie ani otwieranie z uprzejmą prośbą zwracam się o pomoc co mogę sam zrobić żeby zadziałał :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bigskala mam to samo od jakiegoś miesiąca. Jak mu coś odwali to nie zamknie auta z pilota, tyle, że to raz na jakiś czas. Mimo wszystko wnerwiające to jest.... Spróbuje odnaleźć drugi kluczyk i zobaczymy czy to pomoże...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,padł mi kluczyk od forka 2.0ATMY06 ale nie tak od razu ,zamiast poczytać to ja pyk i baterię wymieniłem ot jedna śrubka i bateria nowa i działa ale z biegiem czasu coraz gorzej a dzisiaj otworzył ale już nie zamkną i nic nie działa ani zamykanie ani otwieranie z uprzejmą prośbą zwracam się o pomoc co mogę sam zrobić żeby zadziałał :(

Każdej zimy miałem i mam taki sam problem z zamykaniem i otwieraniem swojego Forka. Jak nie chce pilot działać to trzeba go ogrzać (np nachuchać, schować do ciepłej kieszeni). Wymiana baterii też nie zaszkodzi. Latem ten problem nie pojawiał się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...