Skocz do zawartości

BRZ oficjalnie wyceniony


wasz_hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel

6,2 dla Active A/T to oczywiście .. błąd - sorry :wub: .

W/g testów przyspieszają nieco lepiej niż "fabryka podaje", lecz nie o tyle.

Szkolenia w SJS były już od początku istnienia SIP oferowane w cenia auta dla wersji sportowych ( GT, WRX, STI, Forester Turbo, teraz BRZ ). Myslę, że szczególnie w przypadku BRZ trochę zabawy na torze pod kierunkiem prawdziwych fachowców może się przydać ( i sprawić dużo frajdy ). Wystarczy trochę szczęścia a może trafi się też na szkoleniowca Siemanko B)

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Czy to znaczy, że i w moim ostatnim turbodoładowanym Mohikaninie też było szkolenie

Forestery XT miały szkolenie w cenie auta ( oczywiście tylko przy zakupie w sieci SIP ).

Niestety nie wszyscy nasi Partnerzy informowali o tym klientów. M.in. z tej przyczyny informuje tutaj :)

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Coś mi się wydaje, że będę musiał pofatygować się do Pointa i zapytać o moje szkolenie

Obawiam się, że już za późno ...

No ale dobrze znam SJS - może coś wspólnie wymyślimy :)

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że już za późno ...

Domyślam się, w końcu minęły już 3 lata od zakupu, ale przygotuję sobie pozycję negocjacyjną na przyszłość ;)

No ale dobrze znam SJS - może coś wspólnie wymyślimy

Dziękuję B) ale nie ma sensu robić już zamieszania. I stopień zrobiłem jeszcze poprzednim forkiem, a na II jadę w tą sobotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Urabus, czekalem ponad 2 lata na szkolenie za zakup mojego WRX i ....... sie udalo. Nie bylo to takie szkolenie jak w ofercie (3 dni w grupie), ale indywidualne z instruktorem na prawym od rana do wieczora. Bardzo fajnie SJS sie zachowalo i to wszystko zorganizowalo. Jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Czyli, jak mam WRXa z 2003 kupionego w SIP to mogę liczyć jeszce na darmowe szkolenie? Super

Niestety już nie. Szkolenie, podobnie jak w przypadku samochodów z silnikami wysokoprężnymi, powinno się odbyć nie później, niż rok po nabyciu (zarejestrowaniu) pojazdu.

 

Pozdrowienia

Edytowane przez Dyrekcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...