Skocz do zawartości

jakie są wzorcowe parametry geometri 4 gen. legacy?


alcyone

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro jadę na geometrie przód i tył w moim legacy my05, zawieszenie mam wymienione, nie zamierzam tolerować nawet najmniejszych odchyleń w wynikach, więc żeby nie kręcili (nie aso) , to wolę być przygotowany.

 

ma ktoś może dane?

 

dzięki, pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają dane każdej marki, każdego modelu, skoro to nie aso subaru, tylko innej marki (niemieckiej) serwis?

 

Marsz racje lepiej miec ze soba dane. Ja raz spotkalem sie w geometrii, ze nie mogli znaleźć takeigo auta jak Legacy czy Obk z mojego rocznika. Zaklad polecany przez forum :(

Jezeli natomiast wybierasz sie do mitycznego p. Sylwka z VW to on na pewno bedzie mial te dane :)

 

BTW. Poza forum polecam zawsze zajrzec w serwisowke, tam znajdziesz praktycznie wszytskie parametry twojego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geometria już zrobiona u swpomnianego wyżej p. Sylwestra. wszystko jest oki(to znaczy zaskanuje i wkleję w wolnym czasie) tylko sprężyna w prawym przednim amorze ma już dość od tych dziur na drodze. więc przy najbliższym zastrzyku wolnej gotówki (pewnie dopiero za kilka miechów) amorki wymienię już 4(razem z łożyskami, bo pewnie wtedy i to już będę miał zdechłe) ,od razu a co tam, na ori.pozdro

 

 

ps. wielkie dzięki dla okeytena.za ten scan z parametrów wzorcowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...