Skocz do zawartości

3 pomarańczowe kontrolki pewnego ranka


king crimson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, któregoś zimnego poranka po odpaleniu auta pozostały i świecą się nadal 3 lampki (kontrola trakcji, kontrolka silnika, i "P przekreślone w kółku". Nie wiem o co biega, auto jeździ i odpala bez zmian ale kontrolki się świecą. Poza tym przestał mi działać "VDC OFF" i "HILL HOLDER SWITCH". To coś z hamulcami? Podłączyłem auto do kompa i błędy po wykasowaniu pojawiają się na nowo po odpaleniu silnika. Może to przez zimę???? :-)))

Aha, zapomniałbym, auto to Legacy 2010r 2,0d boxer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, jakie błędy to nie wiem, kumpel z subaru w k-wie mówi, że to coś z hamulcami. Ale "coś" z hamulcami to trochę temat rzeka. Nie wnikałem w temat, powiedział żebym przyjechał na szerszą diagnozę jak nie zgaśnie, więc narazie czekam. Tylko chodzi mi o to czy jest się czym martwić na poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 5 lat później...

Mam pytanko zczytałem błąd  i wykasowałem aplikacja Torque - Check zniknął, Cruise nie mruga ale P i ASR nadal świecą, jak to zgasić domowym sposobem?

Da sie tym elmem? inna apka?

A moze to dwa problemy w jednym i jeszcze cos z hamulcami nie tak?

 

Usterkę oczywiscie mam zamiar naprawic p0171 uboga mieszanka po założeniu instalacji lpg:facepalm:

Edytowane przez fateofangel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie usterkę uboga mieszanka należy wyeliminować przed założeniem LPG...(prawdopodobnie gazownik będzie chciał wyeliminować usterkę bądź powie aby wrócić do niego po usunięciu usterki)

 

Pamiętaj że uboga mieszanka spala się w wyżej temperaturze co może spowodować spalanie stukowe/detonacyjne niekontrolowane (detonacja mieszanki może się odbyć samoczynnie przed osiągnięciem GMP)

 

 

Edytowane przez SubaruLPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...