Skocz do zawartości

Jak dostać się do bagażnika?


bakum

Rekomendowane odpowiedzi

to w nowszych subarynkach nie ma dźwigni mechanicznej do otwierania bagażnika przy fotelu kierowcy ???

właśnie nie ma :(

 

Uważaj na tyły :twisted:

Serio, podjedź drugim autem, podepnij kabelki i z centralnego otworzysz :)

Tak prawdę mówiąc to w tym momencie nie jest mi to potrzebne, ale miałem kiedyś taką sytuację i dlatego zadałem to pytanie. Troszkę producent nie pomyślał o takiej sytuacji :huh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zezłomuj tego wraka i kup legacy II i nie będziesz mieć problemu :yahoo:

No to ma czego chciał :biglol:

 

50pono470r55o771r0983n7q3np02q48d.jpg

 

To ja tu główkuję a Ty se podśmiechujki robisz?! :angry: Skończy to sie upomnieniem w postaci "czerwonej" :twisted:

Ps Producent poza przeniesieniem napędu o niewielu rzeczach pomyślał :P

O głupich ramkach w drzwiach zapomniał :facepalm:

 

536.gif:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapę to ma kibel :facepalm:

Wierzę Ci na słowo :P

 

 

to w nowszych subarynkach nie ma dźwigni mechanicznej do otwierania bagażnika przy fotelu kierowcy ???

W starszych kombi jest? :huh:

 

Troszkę producent nie pomyślał o takiej sytuacji :huh:

Nie dość, że nie da się otworzyć, to zamknąć też można tylko z centralnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi można zamknąć manualnie, ale bagażnika nie. Więc jeśli zostawiam auto na ulicy, bagażnik muszę zamknąć przed wyciągnięciem aku bo później już nie ma jak. Kiedyś wyciągając aku nie zamknąłem wcześniej bagażnika i musiałem podpinać jeszcze raz, i właśnie wtedy zorientowałem się że coś tu jest nie teges skoro bagażnika nie można zamknąć mechanicznie. Z tąd też wziął się ten wątek. W przypadku mojego alarmu (nie fabtyczny) przy podpięciu aku wydaje jedynie krótki sygnał dźwiękowy bez blokowania centralnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielu europejskich autach jest specjalna dźwignia lub okno (bezpośrednio na zamku) którą da się otworzyć zamek bagażnika wchodząc do niego od środka. To pikuś, bo używa się jej mega rzadko, ale w Subaru nie ma również funkcji 'impatient user', która pozwala na otworzenie drzwi klamką wewnątrz nawet gdy zamki są zablokowane, bezpośrednio lub poprzez podwójne pociągnięcie.

 

I jakby nie było to jest to funkcja bezpieczeństwa, a mnie po prostu wkurza, że muszę ciągnąć 2 wajchy. Cóż zawsze mogę kupić np Fiata który to wszystko posiada:D

Edytowane przez Zbigniew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Subaru nie ma również funkcji 'impatient user', która pozwala na otworzenie drzwi klamką wewnątrz nawet gdy zamki są zablokowane

w starej imprezie (GC) tak miałem, ale tylko w przednich drzwiach ... a teraz w newage już księgowy się wtrącił i nie ma takich bajerów,

ale za to mam zamek w bagażniku i mogę go zamykać i otwierać kluczykiem, bez prądu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...