Skocz do zawartości

konwersja z bugeye na blobeye


kulczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Na 100% zderzak, maskę z wlotem, błotniki, lampy, grill. Tyle z zewnątrz. Coś jeszcze kojarzę, że trzeba wymienić te okulary (nie wiem jak to się fachowo nazywa), w kórych są zamontowane lampy. I pewnie jeszcze masę pierdół, o któych istnieniu nie mam pojęcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeby to miało jakikolwiek sens to tylne lampy wraz ze zderzakiem. Podzielam jednak zdanie @@audiocars.

Odbuduj porządnie buga. Ten przód może naprawdę świetnie wyglądać

prodrivebugeye01.jpg

Edytowane przez skiba STI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........odbuduj buga!!!.......,zderzak Prodrive,grill i lampkami z Sti i będzie git:)

....ktoś miał nie dawno na forum taki zderzak i chyba grill,poszukaj na giełdzie

Edytowane przez irektob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwota, bo to kawiorek B)

Taki Prodrive bug jest ładniejszy od bloba :)

Co ja gadam :facepalm:

hehe, coś w tym jest.

Mam właśnie Prodrive, brakuje mi tylko przedniego zderzaka (poprzedni właściciel miał stłuczkę i jest standardowy STI).

Auto do upalania, ale zderzak przydałby się 'na lepsze czasy', a teraz do garażu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale jak dla mnie robienie przodu innego modelu niż oryginalnie był pachnie głęboką wsią. <_< Ja bym tak jak wszyscy piszą zrobił tak jak przed wypadkiem. :)

 

Poza tym nie oszukujmy się Bug jest limitowaną serią. Może nienajładniejszą, ale limitowaną. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek mi chodziło o to, że to najkrótsza seria Imprez w tej budzie. :) Limitowana to ona jako tako nie była, po prostu wprowadzono nowy przód(blob'a), bo ten się średnio przyjął. :biglol:

 

Oczywiście, że można robić co się zechce ze swoim autem. Sa ostatnio widziałem A3 z okolic 2000 roku z przodem a'la najnowszy "duży" grill. Jak dla mnie ani to ładne, ani śmieszne, ale ktoś za to zapłaci, więc widać tak chciał. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajcie, jak się komuś podoba inny model, chce inne lampy bo tak, albo bo cokolwiek innego .. niech zmienia, jego auto ... najwyżej ciężko mu będzie później sprzedać takiego składaka ... ;)

Rady radami a właściciel zrobi i tak jak zechce. Prawdą jest, że prędzej czy później pewnie auto będzie chciał sprzedać, ale po takim zabiegu może skończyć się tylko na chęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajcie, jak się komuś podoba inny model, chce inne lampy bo tak, albo bo cokolwiek innego .. niech zmienia, jego auto ... najwyżej ciężko mu będzie później sprzedać takiego składaka ... ;)

Rady radami a właściciel zrobi i tak jak zechce. Prawdą jest, że prędzej czy później pewnie auto będzie chciał sprzedać, ale po takim zabiegu może skończyć się tylko na chęciach.

Chyba że trafi na drugiego co mu się taki pomysł podoba i sprzeda bez problemu.

Zmiana przodu wiąże się też z wymianą wewnętrznych nadkoli i całego pasa przedniego,przynajmniej tak jest w przypadku zmiany blob na hawk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...