Skocz do zawartości

Winter Open 2013 Śniardwy 26-27.01.2013


Wełniacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 334
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W niedzielę 3 baki gazu poszły było fenomenalnie bo lód zryty długim kolcem w sobotę to i przyczepność całkiem ok bez kolców :) Wpadajcie na bank się nie zawiedziecie :)

 

Wełniacz, a czy jest tam teraz wyznaczona trasa, czy każdy jeździ jak popadnie? Może stary Oleksowicz zmajstrował jakiś tor?

 

Bo ja w tamtym roku pojechałem raz jeszcze, tydzień po Winter Open i szczerze powiem, że nie miało to sensu. Trasy już nie było, wszystko rozjeżdżone, równie dobrze można se pojeździć pod marketem. Ja mam 250km do przejechania i nie chcę się pchać, jeśli nie ma tam trasy wyznaczonej. Jeśli jest, rzucam wszystko i pędzę czem prędzej ;)

 

piter_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem jak jest teraz... ja piszę o niedzieli zeszłorocznej na Winter Open organizowanej przez AK Mazurski. Jakoś nie mam odwagi testować wytrzymałości lodu :rolleyes: Tydzień po Winter Open 2013 można też jechać i swój tor ustawić pachołkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem jak jest teraz... ja piszę o niedzieli zeszłorocznej na Winter Open organizowanej przez AK Mazurski. Jakoś nie mam odwagi testować wytrzymałości lodu :rolleyes: Tydzień po Winter Open 2013 można też jechać i swój tor ustawić pachołkami :)

 

Lus, zle Cie zrozumialem.

 

Ja bylem rok temu 2 dni i na zawody przyjechało tylu chetnych ze masakra, malo jezdzenia, duzo stania.

W niedziele poczulem sie, jakbym trafił do raju. Jeśli tak jest w raju to ja tam chce ;P

 

Jednak jazda w zawodach na czas to coś innego, dlatego w tym roku też przyjade na 2 dni. Mam nadzieje ze beda warunki.

 

 

piter_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super :) Tylko coś organizator nie odzywa się a mieli mierzyć grubość lodu dzisiaj :rolleyes: Coś czuję, że jest wystarczająca i upalają :)

 

Najnowsze info od AK Mazurskiego:

  • "Ok. 20cm lodu na tą chwilę. We wtorek więcej odwiertów i monitoring do piątku. śniegu 7-10 cm. Musi być co najmniej 25 cm lodu...
  • Jesteśmy dobrej myśli
  • Największy problem to śnieg, który izoluje lód.
  • decyzja zapadnie pewnie w ostatnim momencie
  • Musimy czekać".

Edytowane przez Wełniacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy problem to śnieg, który izoluje lód.

 

Może by się chłopaki z MSR przelecieli kilka razy poduszkowcem lub jakimś quadem z pługiem i odkurzyli śnieg? ;):rolleyes:

 

PS. W ramach pomocy mogę przyjechać w piątek i pobawić się poduszkowcem :rolleyes:

Edytowane przez maciekSubru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...