Jump to content

Winter Open 2013 Śniardwy 26-27.01.2013

Recommended Posts

• Replies 334
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name=Grzesiek :)] naprawdę nieźle to wszystko wygląda :)) mam nadzieję że w przyszłym roku uda nam się wspólnie spotkać na tego typu pojeżdzawce ;)

gdyby to było teraz, to pewnie dałbym Ci wsiąść na lewy, bo pewnie po 3 latach uzytkowania lepiej ogarniasz tego subaraka :D

ale jak mamy się spotkać w przyszłym roku, to chyba Ci nie dam, bo pewnie zapomnisz jak się jeździ subaru :D

Jurek, jak masz facebooka, to odezwij się do tych gości (w formie prywatnej wiadomośći) którzy wstawili strone, albo dwie wczesniej link do galerii facebookowych :)

Albo podaj numery swojej świnki :) to ich podpytam ;)

w sprawie kasy nie żartuję B) 150zł za fotkę profesjonalną ktoś chce :angry:

150zł to spore przegięcie - na Nordschleife też stale robi zdjęcia kilkanaście ośób i żądają ok. 6-14 Euro za jedno :rolleyes: a tą są Niemcy

Nikon i inni stale wpadają do NMnP i nie żądają kasy :rolleyes:

jakiś tam koleś wpadł na forum z jednym postem i chciał kupę kasy na zdjęciach zarobić :ph34r:

a tutaj całkiem normalnie :

mam kilka klatek

za co bardzo dziękuję !!!

niardwy2013.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Jurek, jak masz facebooka, to odezwij się do tych gości (w formie prywatnej wiadomośći) którzy wstawili strone, albo dwie wczesniej link do galerii facebookowych :)

Albo podaj numery swojej świnki :) to ich podpytam ;)

A może popytać o moją świnkę - czarny Legacy NA bez przyciemnianych szyb, bo z przyciemnianymi to Tummiego? Bo wiem, że na pewno kilka fotek zostało mi 'strzelonych". Jedną znalazłem, ale na bank miałem więcej...będę wdzięczny

[quote name=Grzesiek :)] naprawdę nieźle to wszystko wygląda :)) mam nadzieję że w przyszłym roku uda nam się wspólnie spotkać na tego typu pojeżdzawce ;)

gdyby to było teraz, to pewnie dałbym Ci wsiąść na lewy, bo pewnie po 3 latach uzytkowania lepiej ogarniasz tego subaraka :D

ale jak mamy się spotkać w przyszłym roku, to chyba Ci nie dam, bo pewnie zapomnisz jak się jeździ subaru :D

hehe może nie będzie tak źle i nie zapomne wszystkiego...to może małe kułeczko dasz zrobić ;)))))))

znalazłem coś takiego :) a może ktoś się z Was orientuje czy jeszcze jest przwidziana taka impreza w tym roku? Przeglądając zdjęcia i filmy , które wrzuciliście to impreza bardzo mi sie spodobała. z chęcią bym się wybrał na coś takiego. a na wasze forum trafiłem poprzez automobilklub ;) pozdrawiam

https://www.youtube.com/watch?v=Wq1gdcM6snM

https://www.youtube.com/watch?v=PeS9_6jOEAk

https://www.youtube.com/watch?v=rc4OgRG4A2c