Skocz do zawartości

Winter Open 2013 Śniardwy 26-27.01.2013


Wełniacz

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu dużo pisać AK Mazurski organizuje kjs 26.01.13 na Śniardwach i 27.01.13 jazdy dowolne. Teren to zamarźnięte Śniardwy w Nowych Gutach max gł. wody 1m 200m od brzegu :)

 

Regulamin:

https://docs.google....EUXc/edit?pli=1

 

Rok temu było tak:

 

Odpukać ale jeśli mróz swojego nie zrobi czyli min 25cm lodu to impreza na Tor Mikołajki przeniesiona ale prognozy są optymistyczne na jeziorko :twisted:

 

Zapisywać się

1. Wełniacz chyba 2 dni

Edytowane przez Wełniacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 334
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nokiany Hakapellita 5 z kolcami mam już u siebie:) Bieżnika bardzo dużo, guma miękka i kolców masa (może max z 10% wypadło) dobrze to wróży jak na oponę paroletnią ... chociaż jak dotykam te kolce to się ruszają i pracują ... oby pracowały tylko w oponie a nie poza nią :biglol: Inaczej będzie pewnie po napompowaniu jak je w piątek na felgi wrzucę. Przetestuję i po 1-2h będę wiedział jak z wytrzymałością kolców ... oby jak u Marchewy a wtedy będzie :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy bez kolców jest sens się pakować na taką imprezę?

 

Na filmikach podlinkowanych powyżej przejazdy zarówno Wełniacza, jak i moje czy Bartka są bez kolców. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jazdą. Zdecydowanie jest sens! Większej ochoty na kolce nabrałem po

niż po zeszłorocznym Winter Open.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Jaka musi być temperatura zeby bylo te 25cm lodu? Bo przegladam prognozy i nocą mniej jak -10 raczej się nie zapowiada...

 

Jeśli impreza mialaby sie odbyc w Mikolajkach, to czy jest tam tyle sniegu zeby mozna bylo na dlugim kolcu startowac? W regulaminie długi kolec jest dopuszczony.

 

piter_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz, śledzisz pewnie na bieżąco informacje z AK Mazurskiego. Jak wyglądają ich prognozy - pojedzie po Śniardwach, czy raczej zanosi się na Mikołajki? (publicznego facebooka zdają się nie mieć, a ja konta na FB nie mam, żeby samemu monitorować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest taka opcja, że np przyjedziemy w niedziele, wpłacimy wpisowe i ogień? Pytam się dlatego, bo dopiero w sobotę będę wiedział czy dam radę.

raczej nie powinno byc problemow, no chyba, ze jakies dziwne zasady tam wprowadzaja, ale AK Mazurski to raczej do zycia ludzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...