Skocz do zawartości

Forester alarm sam sie wlacza


peha92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chcialem sie zapytac co moze byc przyczyna samoistnego wlaczania sie alarmu w foresterze 2.0 xt 02-05. Alarm sie wlacza gdy auto stoi na parkingu, bez zadnej ingerencji z zewnatrz, czasem raz na godzine, czasem troche rzadziej, ale nie jest to normalne. Drzwi domkniete, lapmki w srodku sie nie swieca, wszystko powinno byc ok, zaczelo sie ok tydz temu, bez powodu, nie po naprawie ani czyms takim. Alarm chyba dokladany ale w salonie subaru wiec wszystko oficjalnie.

Co to moze byc?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie po co Wam alarm? Nie dość że są z nim same kłopoty, to jeszcze mało kto teraz zwraca uwagę że coś wyje... ponieważ ciągle dookoła słychać jakieś alarmy, syreny itp. I w 90 procentach są to fałszywe alarmy. W przypadku kradzieży przez fachowca obejście alarmu to kilka sekund. Zresztą chyba każdy zdaje sobie sprawę że nie ma 100 procentowej ochrony. Ale jeżeli chcemy lub musimy coś wybrać to naprawdę moim zdaniem lepiej wybrać inne systemy zabezpieczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubezpieczeniu mam wpisane alarm, blokada na skrzynie wiec chyba musi pozostac. Wiem ze malo daje ale zawsze jak zawyje to cos da jak jestem w poblizu bo wiadomo obcy ludzie sie nie przejma ;P no i migajaca lampka zawsze troche daje, lepszy kasek jest bez alarmu niz taki z ;) a druga sprawa ze nie moge zamknac auta z pilota bez wlaczania alarmu, a zamykanie kluczykiem jest meczace i nie przystoju samochodom tej klasy, tak to sobie moglem seicento otwierac :D

 

a moze ktos wie gdzie moge znalezc jakies czujki albo krancowki jak to sie mowi, moze sprawdzic je i zobaczyc, przeczyscic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli auto w pobliżu to wiesz ,że coś się dzieje.
:) Jedyne co możesz wiedzieć to to że akumulator za moment będzie rozładowany.
W ubezpieczeniu mam wpisane alarm, blokada na skrzynie wiec chyba musi pozostac.
Ubezpieczenie zmieniasz co rok, więc sposób zabezpieczenia też możesz zmienić i podać jakikolwiek inny. Byle były dwa.
no i migajaca lampka zawsze troche daje
migająca diode możesz sobie zostawić :rolleyes:
a druga sprawa ze nie moge zamknac auta z pilota bez wlaczania alarmu,
Są kluczyki które obsługują centralny zamek radiowo, lub osobno piloty. Wcale nie musisz włączać alarmu. Edytowane przez szpilmar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...