Skocz do zawartości

KSU - Snow terror Zawoja


ropniok

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja się śmieje, a dojrzałem u siebie dzisiaj przerysowany dołem lewy boczek, wtedy co poszedłem po bandzie przed Tobą Michał :), także każdy jakieś tam straty poniósł. Nagranie mam jedno, ale jakość fatalna, bo aparat nie ten i warunki były jakie były.Przeleciałem po Przysłopiu godzinę temu, no i Michał ładny znak jest po Tobie na barierce . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straty sa znaczy ze bylo fajnie:d Nie tyle bylo grubo co lodowo.Musimy sie ustawic na nastepne niebawem.mARTino niestety bandy sa pelne syfu kamyków itp od tego slady:/ ale nie przejmuje sie nie pierwsze i nie ostatnie tej zimy zapewne

Edytowane przez tukan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu się dzieje? :excl: Spisek i to pośród samych swoich? :facepalm::) Nie sprzedaje pojedyńczo i w ogóle to je chyba zostawię na przyszła zimę, bo te co mam były nówki, a już są skopane strasznie.Nadchodzi nowa warstwa śniegu (oglądałem pogodę dla narciarzy :)), więc w przyszłym tygodniu trzeba się spotkać! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcił dzwonił do mnie i podobno ma być ktoś z kamerką i chłopaki z woki toki ,żeby ruch wstrymać... brzmi świetnie i kilku nas podobno bedzie.. A w planach przysłop i krowiary :yahoo:

 

Co to za jazda bez ciebie?? kto mnie bedzie wyciągał ?? a pewnie pojade na 100% :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziemy sie się jutro łączyć telefonicznie, bo coś jest w planach około 16, także więcej szczegołów przez tel.Adek obecność obowiązkowa!A tak po za tym, Ciebie te karczmy jeszcze nie nudzą jak mieszkasz w Zawoi? :mrgreen:

Edytowane przez mARTino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...