Jump to content

przerywanie wrecz szarpanie podczas jazdy i przyspieszania

baru GT
 Share

Recommended Posts

witam mam subaru impreze 2000 GT 98r. w trakcie jazdy na kazdym biegu przerywa na srednich i wysokich obrotach. wyglada na to jak by nie otrzymywal odpowiedniej dawki paliwa. tak na zimnym silniku jak i na rozgrzanym. wymienilem swiece, wszystkie filtry, cewke zaplonowa. czy jest mozliwe z wypowiedzi mechanika ze jest zanieczyszcony zbiornik i musze go wymienic. prosze o pomoc

• Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Widzę że to częsta bolączka.

Mi dr.Carfit zalecił sprawdzenie/podmienienie sterownika pomy paliwa i sprawdzenie TGV.

Jak zresetujesz ecu to jeździ normalnie ? przynajmniej przez chwilę ?

u Ciebie niema TGV, skoro to 98 to podjedz do kogoś kto się zna i umie odczytać z komputera więcej parametrów niż tylko błędy.

Podpinając select monitora ( fabryczny komputer serwisowy) i odczytując parametry w czasie jazdy można ustalić co mu dolega.

Jaki masz wydech, seryjny? Auto ma bova czy seryjny zawór DV ?

Ja stawiam na przepływkę*. Napisz skąd jesteś. Może ktoś w pobliżu ma podobnego GTka i pożyczy na chwilę swojej do testu.

*Chociaż nic sobie nie dam za to uciąć ;)

@@baru GT, zajrzyj tu -> http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/31358-olsztynskie-spotkania/

Praktycznie co czwartek spotykamy się na kartingu na Sprzętowej. Podjedziesz, zajrzymy pod maskę. Możliwe, że dwóch naszych kolegów ma identyczne GT jak Twoje i któryś z nich zgodzi się na chwilę przełożyć przepływomierz. Wymiana go to minuta :)