Jump to content

Repair Kit Pompki Sprzęgła s-turbo 99

kubabb
 Share

Recommended Posts

Od jakiegoś czasu do wbicia biegu sprzęgło muszę nacisnąć do podłogi co trochę wkurza. Zauważyłem że po odpowietrzeniu pompki sprzęgła biegi wchodzą jak w zegarku już po wciśnięciu 1/3 skoku sprzęgła.Jednak po tygodniu znowu problem wraca tak jakby układ się zapowietrzał. Wysprzeglik wymieniłem co nic nie pomogło.

Chciałbym zacząć od Repair Kit pompki Sprzęgła OEM 37240AA000

Podpowiedzcie czy to będzie to? http://e-autoparts.pl/zestaw-naprawczy-pompa-sprzegla-p-219872.html

Pompkę pewnie masz taką:

http://www.sprzegla.webshop.pl/ProductDetails/Show.rails?s=,,Wybierz,,,,&n=,37230-FC000&a=JAPANPARTS-Pompa-sprzegla-JAPANPARTS-FR-702-FR702&i=-1,-1,-1,P,-1,-1,7486

Przez to samo przeszedłem, ale wymiana reparaturek pomogła tylko na 2 miesiące.

Możesz mieć uszkodzony tłok. Ale spróbuj - reparaturka to grosze :)

• 3 months later...

I jak? pomogło ?

Ja mam problem taki - jak się zagrzeje to sprzęgło ciężko chodzi i bardzo nisko zbiera - holder zbyt późno puszcza i czasem muszę używać ręcznego zamiast hil holdera

Myślałem nad takim zestawem naprawczym ale nie wiem jaki

Czy u Ciebie pomogło ?

Czy jest jakaś regulacja tego sprzęgła żeby wyżej zabierało ?

Kurcze wyjechałem za granice i nie zdążyłem jeszcze tego zrobić ale biorę się za to w maju. Regulacja jest tylko położenia pedalu sprzęgla reszta hydraulika której regulować się nie da. Dziękuję za pomoc jak zrobię to napisze czy pomoglo

• 3 months later...

Wracając do temtu kupilem zestaw naprawczy wymienilem uszczelki 2tyg bomba biegi wchodziły idelanie każdy miał swoje miesce dobrze wyczuwalne. niestety problem wrócił, ale pokazdym odpowietrzeniu znowu jest na 2tyg super. :(