Jump to content

Zestaw głośnomówiący Nokia CK-1W w Subaru Outback MY 04

volvo144
 Share

Recommended Posts

Witam!

Muszę wymienić zdalne sterowanie CU-1 do centralki CK-1W.

Gdzie znajduje się ta centrala i jak się do niej dostać, czyli co muszą rozebrać..

Z góry dziękuję za podpowiedź.

Witam!

Zapodam inaczej. :-)

Mam sterowanie centralki zestawu HF Nokia za pomoca pilota kablowego, który znajduje się pod dźwignia skrzyni biegów.

Pytanie jest takie - Co należy rozebrać aby sie dostać do centralki w celu podmiany pilota?

Bedę wdzieczny za sugestie...

Witam!

Zapodam inaczej. :-)

Mam sterowanie centralki zestawu HF Nokia za pomoca pilota kablowego, który znajduje się pod dźwignia skrzyni biegów.

Pytanie jest takie - Co należy rozebrać aby sie dostać do centralki w celu podmiany pilota?

Bedę wdzieczny za sugestie...

Mysle, ze forum ma nikle pojecie gdzie ktos u Ciebie zainstalowal centralke :P

Pod tunelem watpie, bo nie ma za duzo miejsca a i tak trzeba sie do radia dostac. Ja mam centralke za radiem przyczepiona.

Jak dobrze poszukasz, to byly na forum zdjecia jak sie dostac, z tego co pamietam, to najpierw listwy boczne na zatrzaskach, potem tam gdzie popielniczka - na zatrzaskach. Reszta tunelu ma sruby, w podlokietniku i chyba trezba rozkrecic dzwignie od reduktora. Radio siedzi na 4 srubach.

Jest to tez rozpisane w serwisowce.

Ja mam centralke za radiem przyczepiona.

Jak dobrze poszukasz, to byly na forum zdjecia jak sie dostac, z tego co pamietam, to najpierw listwy boczne na zatrzaskach, potem tam gdzie popielniczka - na zatrzaskach. Reszta tunelu ma sruby, w podlokietniku i chyba trezba rozkrecic dzwignie od reduktora. Radio siedzi na 4 srubach.

Jest to tez rozpisane w serwisowce.

Jak widzę masz taki sam rocznik wozu jak i ja. Przez analogie...pewnie w tym samym miejscu mamy tą centralke...

No i wymiana nie będzie dla mnie taka (chyba) prosta.

A przy okazji (jestem jeszcze nowy) co to jest serwisówka?

Edited by volvo144

IMo to pytanie do tego co ja tam instalowal. Ja sobie spokojnie rozebralem, pokombinowałem, a ze nawet kostki/kable nie pozwolily mi umiescilem centralki (Parrota0 dalej weic ja umiescilem za radiem. Przewod pilota czy jak w moim przyapdku piloto-wysweitlacza ejst dosc dlugi po to zeby sobie zianstalwoac w dowolnym mieiscu.

serwisowka = service manual. jest na to watek w ogolnym, tam znajdziesz odnosnik do ruskich stron z owa instrukcja. Jak nie to na pewno w google znajdziesz.

Jak masz drugi pilot to roboty, na 20min, trzeba tylko weidziec gdzie pociagnac / podwazac.

Jak masz drugi pilot to roboty, na 20min, trzeba tylko weidziec gdzie pociagnac / podwazac.

No właśnie, trzeba wiedzieć... :-)

Dziękuję za info, może w weekend....