Skocz do zawartości

Zestaw głośnomówiący Nokia CK-1W w Subaru Outback MY 04


volvo144

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zapodam inaczej. :-)

Mam sterowanie centralki zestawu HF Nokia za pomoca pilota kablowego, który znajduje się pod dźwignia skrzyni biegów.

Pytanie jest takie - Co należy rozebrać aby sie dostać do centralki w celu podmiany pilota?

 

Bedę wdzieczny za sugestie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zapodam inaczej. :-)

Mam sterowanie centralki zestawu HF Nokia za pomoca pilota kablowego, który znajduje się pod dźwignia skrzyni biegów.

Pytanie jest takie - Co należy rozebrać aby sie dostać do centralki w celu podmiany pilota?

 

Bedę wdzieczny za sugestie...

 

Mysle, ze forum ma nikle pojecie gdzie ktos u Ciebie zainstalowal centralke :P

Pod tunelem watpie, bo nie ma za duzo miejsca a i tak trzeba sie do radia dostac. Ja mam centralke za radiem przyczepiona.

Jak dobrze poszukasz, to byly na forum zdjecia jak sie dostac, z tego co pamietam, to najpierw listwy boczne na zatrzaskach, potem tam gdzie popielniczka - na zatrzaskach. Reszta tunelu ma sruby, w podlokietniku i chyba trezba rozkrecic dzwignie od reduktora. Radio siedzi na 4 srubach.

Jest to tez rozpisane w serwisowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam centralke za radiem przyczepiona.

Jak dobrze poszukasz, to byly na forum zdjecia jak sie dostac, z tego co pamietam, to najpierw listwy boczne na zatrzaskach, potem tam gdzie popielniczka - na zatrzaskach. Reszta tunelu ma sruby, w podlokietniku i chyba trezba rozkrecic dzwignie od reduktora. Radio siedzi na 4 srubach.

Jest to tez rozpisane w serwisowce.

 

Jak widzę masz taki sam rocznik wozu jak i ja. Przez analogie...pewnie w tym samym miejscu mamy tą centralke...

No i wymiana nie będzie dla mnie taka (chyba) prosta.

A przy okazji (jestem jeszcze nowy) co to jest serwisówka?

Edytowane przez volvo144
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMo to pytanie do tego co ja tam instalowal. Ja sobie spokojnie rozebralem, pokombinowałem, a ze nawet kostki/kable nie pozwolily mi umiescilem centralki (Parrota0 dalej weic ja umiescilem za radiem. Przewod pilota czy jak w moim przyapdku piloto-wysweitlacza ejst dosc dlugi po to zeby sobie zianstalwoac w dowolnym mieiscu.

 

serwisowka = service manual. jest na to watek w ogolnym, tam znajdziesz odnosnik do ruskich stron z owa instrukcja. Jak nie to na pewno w google znajdziesz.

 

Jak masz drugi pilot to roboty, na 20min, trzeba tylko weidziec gdzie pociagnac / podwazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...