Skocz do zawartości

SJS - sobota 26.01


Bartekfi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pajkk - I stopień nuda ? no nie wiem, ja się napewno nie nudziłem

 

ja również nie nudziłem się na pierwszym stopniu, ale tak jak napisałem - na drugim dzieje się o wiele więcej, w wziązku z czym jest ciekawszy niż pierwszy :P co oczywiście ma być zachętą dla osób, które wahają się czy uderzać na drugi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II stopień o wiele ciekawszy - wprowadzają kawałek pętli leśnej, więcej jest maewrów z wprowadzaniem auta w poślizg. Ale ja byłam juz dośc dawno temu, więc mogło się pozmieniać :-)

 

A szkolenie naprawdę jest świetnie zorganizowane i prowadzone! Ale mnie kusi, żeby pojechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuż po dobranocce trzeba kłaść się spać
Się jedzie dzień wcześniej wieczorem, się bierze hotel, się wychyla browara na dobranoc, się spokój ma, się nie zmęczonym jest na trening. :pstryk:

Się nie jest jeszcze takim starym, się 150 km przejedzie i się nie będzie zmęczonym :P

 

No ale pobliski Hotel Miedziana Góra wygląda kusząco B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się jedzie dzień wcześniej wieczorem, się bierze hotel, się wychyla browara na dobranoc...

 

 

... się spotka znajomych z Forum, się zamówi drugiego browara, się posiedzi jeszcze trochę z kolegami, się rano za łeb trzyma, się szkolenie nie przyjmuje :twisted::D:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek a jedziecie w piątek czy w sobotę. Ja już byłem na 2, ale mogę być jeszcze raz.

Ten hotel Miedziana Góra jest naprawdę fajny. Poprzednio tak właśnie zrobiliśmy. Przyjazd dzień wcześniej, browarki, faja itp. Rano jak młody gniewny można się wyżyć na torze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...