Skocz do zawartości

sensowny serwis na śląsku


medusa1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, proszę o poradę gdzie warto zrobić przegląd i serwisować na śląsku.

mam do zrobienia przegląd po 25000 i myslalem o mikołowie.

Co myslicie o Bielsku, a moze jeszcze gdzies indziej?

pozdrawiam

 

Oczywiscie moge polecic Mikolow z czystym sumieniem.Solidni fachowcy i mila obsluga!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, proszę o poradę gdzie warto zrobić przegląd i serwisować na śląsku.

mam do zrobienia przegląd po 25000 i myslalem o mikołowie.

Co myslicie o Bielsku, a moze jeszcze gdzies indziej?

pozdrawiam

 

Oczywiscie moge polecic Mikolow z czystym sumieniem.Solidni fachowcy i mila obsluga!

 

Ja u nich nic "grubszego" nie robilem, wiec nie mam doswiadczen dotyczacych jakosci pracy mechanikow, ale podejscie do ludzi od lat maja ludzkie :-) I ceny - z tego co z nimi rozmawialem - znacznie nizsze niz w innych znanych ze slyszenia ASO.

 

Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisuje się do tych co wołają Mikołów :-) Zwiedziłem już kilka

serwisów Subaru w różnych częściach Polski i z czystym sumieniem

mogę powiedzieć, że póki co są naj... praktycznie pod każdym względem.

 

Przyczepiłbym się tylko do tego, że flagi Subaru przed warsztatem na

masztach brudne ;-) No i zużyte wkłady z ekspresu do kawy (w salonie)

wrzucają do kwiatków, rzecz jasna w salonie. Prawie wszystkie poschły. Widać nie lubią kawy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba wydrukuję ten wątek i przy najbliższej bytności pokażę szefostwu serwisu. Może z radości jakąś zniżkę mi dadzą! :wink:

A tak serio, to też polecam. Ponieważ robiłem tam jedynie same drobiazgi, więc o merytorycznej fachowości się nie wypowiadam, ale podejście do klienta świetne i mocno zaskakujące ceny. Takie pasztetowe. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja tam się servisowałem wolnymssakiem w zeszłym roku.Zrobiłem taki większy przegląd po zakupie.

Zrobili wymianę : rozrząd ,świece ,oleje silnik, skrzynia,filtr powietrza,płyny....i sprawdzenie wszystkiego....zawieszenie ,hamulce itp...

Wyszło za wszystko coś poniżej 2500 pln...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie najgorsza ta cena była...rozrząd oryginalny był, od nich więc chyba się nie rozsypie :mrgreen: .....wogóle wszystko ok...polecam....

Tylko do oleju nie byłem przekonany bo standardowo Castrola leją a jakoś na Valvolaina byłem nastawiony :mrgreen:

Pozdr

Robeet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziecie panowie serwisanci zrobcie dobra cene a klijenci sami sie znajda, dajcie nam usmiech i mila rozmowe a znajdziemy wam kolejnych klijentow (no i dobrze zrobiona prace)

w takim razie ja zawitam w lutym na wymiane rozrzadu olejow itp (hmmm co jak chce zalac motulem i przywioze wlasny????)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem odświeżyć wątek, bo się niedługo wybieram na serwis (pasuje mi mikołów albo kraków), macie jakieś aktualne opinie? zmieniło się coś czy mikołów nadal ok? dzięki from the mountain

 

Ja u nich nic "grubszego" nie robilem, wiec nie mam doswiadczen dotyczacych jakosci pracy mechanikow, ale podejscie do ludzi od lat maja ludzkie I ceny - z tego co z nimi rozmawialem - znacznie nizsze niz w innych znanych ze slyszenia ASO.

 

Zmienilo sie o tyle, ze juz robilem u nich "cos grubszego". Dalej polecam :-)

Tylko to zaopatrzenie w czesci...

Ale od czego jest Znany Nieautoryzowany Serwis w Katowicach? Pojechalem, kupilem

i nie trzeba bylo dwa tygodnie czekac ;-)

 

Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!,

Mam pytanko o serwis w BB. Można im bez stresu powierzyć auto? chodzi o zwykły przegląd po 30 000. autko mam od trzech tygodni więc trochę nerwowy jestem.... :mrgreen:

dzięki za pomoc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...