Skocz do zawartości

WRX gaśnie zaraz po odpaleniu


Saviq

Rekomendowane odpowiedzi

Problem z moim WRX-em 2000. Komputer nie pokazuje błędów. Pompa się załącza, silnik odpala i po chwili (2 sekundy) gaśnie. Miał ktoś z Was podobny problem? Tak jakby odcinał dopływ paliwa. Immo? Jestem poza domem i dopiero na weekend będę mógł sprawdzić Wasze przypuszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obstawiam czujnik położenia wałka rozrządu, nie masz się co zastanawiać tylko kupować, oczywiście nowy żadnych używek cena 369zł , chyba że masz tam imo to też trzeba sprawdzić, ale obstawiam czujnik masz go po stronie kierowcy jak obudowa rozrządu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie czujnik bo by nie odpalił. Problem jest z paliwem (pompa, filtry). Przytrzymaj chwile dłużej włączoną stacyjkę przed kręceniem. To takie czary. Zobaczysz czy pochodzi ciut dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie czujnik bo by nie odpalił. Problem jest z paliwem (pompa, filtry). Przytrzymaj chwile dłużej włączoną stacyjkę przed kręceniem. To takie czary. Zobaczysz czy pochodzi ciut dłużej.

Pompa podaje paliwo przy przekręcaniu zapłonu,ale nie wiem czy podaje po uruchomieniu.

 

a jak juz odpali to potrzynmaj go chwile na wyzszych obrotach niz jałowy i zobacz czy będzie działał.

Raz udało się odpalić na dłużej ale, objawy po dodaniu gazu były jakby się dławił.

W weekend zacznę od pompy paliwa. Dzięki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Zobacz prądy na pompce w zbiorniku,. Po zapłonie da paliwo, ale potem nie pracuje.

 

Sam chyba jestem w błędzie.

Postaraj się czymś połączyć, obd usb i darmowy program do subaru, powinieneś wtedy mieć powód niemalże na tacy.

Edytowane przez ech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...