Jump to content

Nowy Forester...hybrydą ?

subleo
 Share

Recommended Posts

Całkiem możliwe, że nowy Forester pojawi się w wersji hybrydowej: http://www.torquenews.com/1084/2014-subaru-forester-could-get-new-hybrid-powertrain.

W Europie to chyba jedyna droga, żeby nadążyć za limitami CO2...Subaru, może być w tym wyścigu w ścisłej czołówce. Wiadomo, że Japończycy w technologii hybrydowej są daleko przed koncernami europejskimi.

Niech robią z Forkiem co chcą, byle by tylko wyprostowali to koszmarne podgięcie dolnej części tylnej szyby, bo teraz Forek wyglądają jak każdy SUV. Nie mogę na to patrzeć. Normalnie mnie odrzuca. :toobad::facepalm::twisted::cry::czerwona::th_dash:

a ja chętnie powiesiłbym za ... wszystkich ekoterrorystów!

niech zrobią elektrownie i fabryki w Azji na prąd, a nie na węgiel, zamiast ułamkami globalnego zanieczyszczenia się przejmować

Edited by brt

a ja chętnie powiesiłbym za ... wszystkich ekoterrorystów!

niech zrobią elektrownie i fabryki w Azji na prąd, a nie na węgiel, zamiast ułamkami globalnego zanieczyszczenia się przejmować

Jest już patent na perpetum mobile ???

Niech robią z Forkiem co chcą, byle by tylko wyprostowali to koszmarne podgięcie dolnej części tylnej szyby, bo teraz Forek wyglądają jak każdy SUV. Nie mogę na to patrzeć. Normalnie mnie odrzuca. :toobad::facepalm::twisted::cry::czerwona::th_dash:

Pewnie dzięki temu, że tak właśnie wygląda będzie bił rekordy sprzedaży :facepalm: . Takie zwariowane czasy w które wsłuchują się marketingowcy z Subaru.