Jump to content

Kierownica - obszywanie skórą

mehari3
 Share

Recommended Posts

U MaćkaSubru w 4drive

wielkie dzięki. już tam uderzam z pytaniem

to już wiem : do mojego forka kosztuje to 450 PLN ( w cenie dowolność wyboru faktury : np skóra gładka,perforowana ,łączona itp.) . trzeba się umówić telefonicznie a cała zabawa trwa około kilku godzin

Białystok Moto gres 170zl,tylko samemu trzeba zdemontowac

no właśnie . auto uziemione na kilka dni i nie jestem mocny w demontażu :), mógłbym pogrzebać ,ale wolę jak to robi ktoś kto ma jakąś wiedzę na ten temat. . zostaje ostatni ale ważny aspekt : jak to napisał KACPERO_1 " widzisz jak wyszło"

czy ktoś wie ( robił, ma taką ) i może polecić gdzie w w-wie lub okolicy mogę obszyć kierownice skórą ?

W Warszawie ul. Burakowska (przy Powązkach) rewelacyjnie, klikanaście skór i nici do wyboru.

Firma I-klasa, profesjonalna bardzo, cenowo 240 chyba płaciłem ostatnio, ale robią wszystko pełne tapicerstwo.

Nazywa się chyva Artap, ale nie jestem pewien.

powodzenia

M.

Edited by mik99

W Warszawie ul. Burakowska (przy Powązkach) rewelacyjnie, klikanaście skór i nici do wyboru.

Firma I-klasa, profesjonalna bardzo, cenowo 240 chyba płaciłem ostatnio, ale robią wszystko pełne tapicerstwo.

Nazywa się chyva Artap, ale nie jestem pewien.

powodzenia

M.

Arttap : firma obszywa kierownice i owszem , ale nie demontuje co skutkuje dodatkowym kosztem jeśli nie zrobimy tego samemu. firma korzysta z usług dealera f-my abcar z myszynieckiej a oni życzą sobie od 80 do 100 zl . całkowity koszt obszycia dobrej jakości skórą kierownicy to wydatek 280 pln + ew demontaż i powiedzmy do całości obszycie gałki robi się 440-460 PLN. koszt porównywalny z ofertą w 4 drive 450 PLN , z tym tylko że w tej cenie nie mamy obszytej gałki ( 100 pln )

• 1 year later...

Facet ma stoisko na giełdzie w Poznaniu. Z tego co pamiętam to pierwsza brama ze szlabanem i parę metrów za nią. Obszywal mi kierownice w dwóch samochodach i byłem zadowolony

Wysłane z mojego A1-810 przy użyciu Tapatalka

• 4 weeks later...

Ja gdzieś za miesiąc bedę obszywał kierownicę w Lesznie. Jak zrobię - podzielę się info odno snie jakości i ceny.