Skocz do zawartości

Kierownica - obszywanie skórą


mehari3

Rekomendowane odpowiedzi

U MaćkaSubru w 4drive

 

wielkie dzięki. już tam uderzam z pytaniem

 

to już wiem : do mojego forka kosztuje to 450 PLN ( w cenie dowolność wyboru faktury : np skóra gładka,perforowana ,łączona itp.) . trzeba się umówić telefonicznie a cała zabawa trwa około kilku godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białystok Moto gres 170zl,tylko samemu trzeba zdemontowac

 

no właśnie . auto uziemione na kilka dni i nie jestem mocny w demontażu :), mógłbym pogrzebać ,ale wolę jak to robi ktoś kto ma jakąś wiedzę na ten temat. . zostaje ostatni ale ważny aspekt : jak to napisał KACPERO_1 " widzisz jak wyszło"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie ( robił, ma taką ) i może polecić gdzie w w-wie lub okolicy mogę obszyć kierownice skórą ?

 

W Warszawie ul. Burakowska (przy Powązkach) rewelacyjnie, klikanaście skór i nici do wyboru.

Firma I-klasa, profesjonalna bardzo, cenowo 240 chyba płaciłem ostatnio, ale robią wszystko pełne tapicerstwo.

Nazywa się chyva Artap, ale nie jestem pewien.

 

powodzenia

 

M.

Edytowane przez mik99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie ul. Burakowska (przy Powązkach) rewelacyjnie, klikanaście skór i nici do wyboru.

Firma I-klasa, profesjonalna bardzo, cenowo 240 chyba płaciłem ostatnio, ale robią wszystko pełne tapicerstwo.

Nazywa się chyva Artap, ale nie jestem pewien.

 

powodzenia

 

M.

 

 

Arttap : firma obszywa kierownice i owszem , ale nie demontuje co skutkuje dodatkowym kosztem jeśli nie zrobimy tego samemu. firma korzysta z usług dealera f-my abcar z myszynieckiej a oni życzą sobie od 80 do 100 zl . całkowity koszt obszycia dobrej jakości skórą kierownicy to wydatek 280 pln + ew demontaż i powiedzmy do całości obszycie gałki robi się 440-460 PLN. koszt porównywalny z ofertą w 4 drive 450 PLN , z tym tylko że w tej cenie nie mamy obszytej gałki ( 100 pln )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Facet ma stoisko na giełdzie w Poznaniu. Z tego co pamiętam to pierwsza brama ze szlabanem i parę metrów za nią. Obszywal mi kierownice w dwóch samochodach i byłem zadowolony

 

Wysłane z mojego A1-810 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...