Jump to content

Tuleja wahacza tylna

gpopiel
 Share

Recommended Posts

Nastała konieczność wymiany tulei w tylnym zawieszeniu. Niestety tulei jest bardzo dużo i nie wiem jaką zamówić.

Czy możecie mi podpowiedzieć jak jest numer seryjny tulei zaznaczonej na zielono? Ewentualnie jak ją określić? jak nazywa się ten wahacz?

http://imageshack.us...0130105123.jpg/

ASO nie sprzedaje oddzielnej tulei, tylko cały komplet wahacza, ale widziałem , że na allegro jest z czego wybierać. Oryginały też są Tylko którą wybrać.

Legacy III BE , 99\00r 2.0, 125KM

Edited by gpopiel

Nie ma indeksu tulei , bo ona osobno jako jedyna w tym zawieszeniu nie wystepuje , tylko z całym wahaczem .

a może tuleje poliuretanowe?

Ja kupiłem u producenta na stronie: http://www.strongflex.vot.pl/index.php?page=shop.browse&category_id=258&option=com_virtuemart&Itemid=1 jest Twój model. Jak narazie jestem zadowolony. Carfit przestrzegał przed skrzypieniem, ale narazie jest ok ;)

ASO nie sprzedaje oddzielnej tulei, tylko cały komplet wahacza, ale widziałem , że na allegro jest z czego wybierać.

Jak już wspominali poprzednicy, subaru przewidziało wymianę całego wahacza. Nie bez powodu - jest on tłoczony z blachy i w zasadzie jednorazowy.

Więc kup cały wahacz i zapomnij o temacie. Na pewno wytrzyma dłużej niż ty będziesz jeździł tym samochodem.

A co do poliuretanów - są trwalsze, ale potrafią skrzypieć i faktycznie wymagają okresowego rozbierania i smarowania. Niestety nie ma nic za darmo.