Skocz do zawartości

Forczysław mnie kopie...


iron

Rekomendowane odpowiedzi

A nie ubrałeś się dzisiaj szczególnie sztucznie? :)

 

No właśnie nie, byłem już kilka razy w tym "zestawie" (oczywiście po uprzednim wypraniu ;) ) i nic się nie działo...więc o ubranie raczej to nie chodzi...

 

@@iron, piłeś cole z prądem

 

Cole z prądem piłem na Sylwestra i teraz mam detox :biglol: :biglol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście po uprzednim wypraniu
I tu może być też problem - płyn do płukania nie elektrostatyczny kupiłeś :)

Zmień buty.

 

Właśnie chodzi o to, że płyn do płukania stosuje ten sam od kilku miesięcy i w tych butach też już wcześniej jeździłem. Zostaje mi sprawdzić masę...chyba, że to jest jego kolejny :foch: :foch: :foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj za każdym razem jak zamykałem drzwi po jeździe, Forek kopnął mnie prądem. Jak otwieram drzwi to nic się nie dzieje, wie ktoś o co mu może chodzić? On mnie chyba już nie lubi... :(

On nie lubi się z Tobą rozstawać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie porady, wczoraj nim nie jeździłem. Mamy ciche dni :D :D :D, dałem mu czas na przemyślenie jego zachowania. Dzisiaj się przejadę i zobaczę czy dalej kopie...Chyba, że Aga ma rację i on to robi z tęsknoty... :D :D :D

 

 

Tapicerkę mam materiałową ale przez kilka miesięcy nic się nie działo, więc raczej to wykluczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapicerkę mam materiałową ale przez kilka miesięcy nic się nie działo, więc raczej to wykluczam.

I to jest wyjaśnienie,plus twoje ubranie.To że kilka miesięcy się nic nie dzieje o niczym nie świadczy.Wpływ ma na to wilgotność powietrza,na aucie podczas jazdy też gromadzi się ładunek elektrostatyczny,twoja odzież z domieszką tkanin syntetycznych,buty z podeszwą z tworzywa itp.

Sam również się "naładujesz" podczas chodzenia czy jazdy samochodem.

Są płyny antyelektrostatyczne do odzieży,można je stosować do tapicerki samochodowej,na jakiś czas pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopie jak z niego wysiadam :huh::mrgreen:

Ciebie kopie z innego powodu :lol:

 

Akcesorium tuningowe do Poloneza :D

Ale działa, jak chłyt martentidowy :biglol:

 

Tapicerki miały więcej plastiku niż wełny, dzwony były też z bistoru, więc aż się świeciło przy wychodzeniu w nocy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...