Skocz do zawartości

Project Tuning X - czyli 2. Zimowy Spot 2speed.pl - Tuning Klub Polska


zeroart

Rekomendowane odpowiedzi

My się zimy nie boimy! Po pierwszym, udanym spocie w Jankach postanowiliśmy kontynuować nasze zimowe spotkania w gronie miłośników tuningu i motoryzacji. Nasz 2 zimowy spot odbędzie się pod hasłem Project Tuning X - chyba nie musimy tłumaczyć o co chodzi. Chcemy nie zmieścić się na parkingu! Zapraszajcie wszystkich znajomych do przybycia - choćby Ikarusem!

SPOTykamy się: 5 stycznia 2013 na parkingu podziemnym Centrum Handlowego ARKADIA( Warszawa).

Zjeżdżamy się o godzinie 17:00, oczywiście zabawimy tak długo aż nas nie pogonią ;)

Osoba do kontaktu w sprawach techniczno-formalnych:

Junior Admin: Kitt - Damian Jacek S.

tel. 664-461-469

 

Widzimy się na poziomie -2 w sektorze G. Gdyby miały zajść jakieś zmiany na miejscu będzie osoba, która o nich poinformuje ;)

post-11695-0-98993200-1357303073_thumb.jpg

Edytowane przez zeroart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak tam? udało się? może jakiesfoto lu relacja co tam się zjechało?

 

ogladałem fotki:)

W140 coupe,prosie,voyager,pełen rozrzut:)

Srebrny Forek to forumowy?

 

tak. srebrny forek to mój. tak się składa ,że mój syn jak i ja znamy Admina .syn z kumplem poprosili o podwózkę. więc i moja obecność tam na miejscu. w skrócie : z uwagi na brak miejsca w Arkadii spotkanie przeniesione zostało na parking autodromu na Bemowie. zdjęcia które zapewne oglądałeś to sam początek zlotu. co było później ..nie wiem ,bo pojechaliśmy na kartingi na okęcie :puchar:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...