Skocz do zawartości

Kryterium Toru Kielce SuperOES 2013 (markowa klasa SUBARU!!)


Kwapcio23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 912
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A kysz.. :D Nie no pytam poważnie bo zapłaciłem w poniedziałek po południu więc musze wiedzieć czy mam sie wykluwać w środku nocy a przez to pewnie będę ostatni na mecie :D

 

Odnośnie pogody http://www.accuweather.com/pl/pl/kielce/275941/daily-weather-forecast/275941?day=3 5-10 cm śniegu od piątek późna noc poprzez sobota rano

 

Sweetaśnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej na piątek sie szykuje, spokojnie sobie dojade na 22 a rano te dwie godzinki potrafią cuda zdziałać :)

 

Już sie nie moge doczekać, warunki z jednej strony rewelacyjne ale z drugiej strony zeby zrobić wynik trzeba jechać wolno i precyzyjnie a to jakby nie patrzeć nie moja bajka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba muszę ponegocjować z Automobilklubem w końcu o rolę jakiegoś rzecznika prasowego czy coś...
A ja o moda tego wątku :D..... widać po jednym przykładzie że tą rolą można sie dowartościować, straszyć, kilować i chodzić z nosem już nie w chmurach a w stratosferze :D

A na poważnie, to jak ktoś przyjedzie o 8mej czy 8:30 to już się nie zapisze? No chyba że 8:30 to już ta ostatnia chwila ;)

 

Pewnie się zapisze, ale jeśli przed nim przyjedzie 30 takich osób to on może mieć problem. :D Im wcześniej tym lepiej. ;)

 

beben jechać należy tylko i wyłącznie bokiem i celować w gościa z aparatem. :D

Edytowane przez Kwapcio23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde a u mnie w boksie coraz większe nerwy...auto dalej popsute. Podobno jutro sam Łukasz zabiera się za wiązkę :D

Mam obiecane auto na piątek.........mada faka......wszystko na ostatnią chwilę :ph34r::evil:

Edytowane przez EVAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ,ze jeszcze jest pare osób ,co potrzymują to forum i maja pasje...dobrze sie czyta. :)

Jak będzie miejsce to zabiore grilla...ale zobaczymy.

jesli Wam to nie przeszkadza to miło mi będzie jak staniemy gdzies w "jednym wigwamie"...jak chcecie.

 

Beben,możliwe ,że będziemy w piątkowo,nic pewnego ,bo dostałem zaproszenie na urodziny 23 letniej sasiadki.... :yahoo:

 

GPRUSZKO,dobrze,ze trzymasz tĘ ekipę, do zobaczenia.

 

WezNe nówki moje magiczne nalewki złożone na 5x100 do STI ,może komuś poprawia humor,jak zajdzie taka potrzeba.

 

pozdrawiam panóff i do zobaczenia.

Edytowane przez FITNES
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym w końcu jedziesz? Ty fotela lepiej mi nie zapomnij, na grill to chyba za zimno ciut bedzie :P

 

przypomnij przed 19tą....zebym spakował :P . a czym jade?.....byle czym,i jak zawsze sprzętem w którym będe siedzial pierwszy raz....dlatego jestem na pozycji przegranej zawsze.

Ale niedługo ustabilizuję ten stan..... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi się chce.... :(

Też czasem wspominam tą panią z kieleckiego klubu :D

Krzysiek jak nie zdążą z autem to pojedziemy Focusem.....ja się muszę odstresować ;)

Także jedziemy na bank..pytanie tylko czym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...