Skocz do zawartości

Kryterium Toru Kielce SuperOES 2013 (markowa klasa SUBARU!!)


Kwapcio23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 912
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a jeśli zgłoszenie on-line na stronie wypluwa mi taki tekst:

 

"Zapisy na SUPEROES I Runda 2013 r. zakończone."

 

to znaczy że co? :( nie ma miejsc?

 

Lista pełna, można liczyć jedynie, że ktoś nie dojedzie i zapisać się na miejscu, ale 100% gwarancji nie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu to pewnie zależy skąd kto będzie wyruszać więc może zróbmy łapanie na Lukoilu już na wylocie? http://goo.gl/maps/WJESX :) Ja jade z Kabat więc dołem przez Piaseczno.

Pytanie o której na tej stacji? Ja z reguły wykluwałem sie o 6tej i z małą przerwą w Radomiu na kawe/hotdoga dojeżdżałem około 15 minut przed końcem odbioru dokumentów, więc nie wiem, proponuje łapać sie o 6.20? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zobaczymy co reszta na to, bo taki Dario to ma od dupy strony i musi całą wawke przejechać :D

Moje wyliczenie jest na prędkość 120 max z wiatrem w plecy i z dużej górki :)

Oh jak ty sie martwisz o moją dupe...

Proponuje okolo 6 z McD Janki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba muszę ponegocjować z Automobilklubem w końcu o rolę jakiegoś rzecznika prasowego czy coś... :biglol:

 

Pozwolę sobie opublikować tu wiadomość, którą wysłałem do Actiona bo wcześniej chyba to samo pytanie tu padało:

 

"

Działa to w ten sposób, że absolutnie nie przekraczamy 110 aut. Tyle mamy numerów i mniej więcej taka jest maksymalna ilość startujących przy której da się sensownie wszystko rozegrać, tak aby każdy pojeździł. Na razie na liście jest 80 osób, nie wszyscy zapłacili, więc na luzie można przyjeżdżać. Popierając się nazwijmy to doświadczeniem mogę napisać, że z tych 80 zapisanych pewnie przyjedzie z 70 jak nie mniej. ;)

Nikogo nie odprawiamy z kwitkiem, stresować się można gdy zamkniemy listę przed imprezą bo będzie 100 zapłaconych. Jeśli tak się nie stanie, to w biurze działamy teraz 7:00-8:45, przyjedź więc parę minut po 7, a nie na ostatnią chwilę to bez problemu się zapiszesz.

"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba muszę ponegocjować z Automobilklubem w końcu o rolę jakiegoś rzecznika prasowego czy coś...
A ja o moda tego wątku :D..... widać po jednym przykładzie że tą rolą można sie dowartościować, straszyć, kilować i chodzić z nosem już nie w chmurach a w stratosferze :D

A na poważnie, to jak ktoś przyjedzie o 8mej czy 8:30 to już się nie zapisze? No chyba że 8:30 to już ta ostatnia chwila ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwapcio pisał przecież, że będzie bardziej rygorystycznie jeśli chodzi o punktualność.

Też jestem za tym. Porządek musi być- wtedy wszystko idzie sprawnie :D

Trzeba wczesniej wstać i jazda....albo być dzień wczesniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...