Jump to content

Kryterium Toru Kielce SuperOES 2013 (markowa klasa SUBARU!!)

Kwapcio23
 Share

Recommended Posts

• Replies 912
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tak czytam i czytam... @@Apacz, wiem, że mądry Polak po szkodzie ale kup sobie assistance w dawnym PTU obecnie Gothaer -> http://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/komunikacyjne,58298/assistance-plus/

Kosztuje toto chyba 120 pln i działa na terenie Polski zapewniając holowanie do 700 km.

Jeszcze nie korzystałem i mam nadzieję, że nie będę musiał ale na obu swoich autach wykupiłem :) Zgodnie z prawem Murphyego -jak masz, to nie skorzystasz ;)

@Apacz, wiem, że mądry Polak po szkodzie ale kup sobie assistance w dawnym PTU obecnie Gothaer -> http://www.gothaer.p...ssistance-plus/

Kosztuje toto chyba 120 pln i działa na terenie Polski zapewniając holowanie do 700 km.

Zgodnie z prawem Murphyego -jak masz, to nie skorzystasz ;)

O, dzięki za namiar, bo to wygląda na świetną opcję. Wykupię i obym nie musiał jej nigdy wykorzystać B)

do mniej więcej 4 min jest instruktaż jak stracić szanse na dobry wynik :) bardzo lekko licząc tylko te podstawowe błędy uciekło min 20 sek czyli to co mówiłem ok 6 m w generalce. To jest oczywiście dyskusja czysto akademicka, ale pokazuje ile można stracić nie zaliczając wszystkich czystych przejazdów

3:55 - ale miota

powiem szczerze że dawno mi się taka ryba nie przytrafiła , nie mam pojęcia co ja zrobiłem. Prawdpodobnie szkoda mi było odpuścić gaz, aby stracić jak najmniej i liczyłem że z tego wyjdę :lol:

a 3.35 min miało wyglądać jak 8.20 min ale wyszło jak wyszło :lol:

... i tak wszystkie subaru w tyle :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Gdyby nie zapomnieli ci doliczyć tych 20 sek kary to byłbyś gdzieś w okolicach 40 m i jednak 7 subarakow byłoby przed tobą także nie jest tak z nami zle :lol: :lol:

;) ;) ;)

Poza tym jednym , ale jak widac bardzo kosztownym błędem tempo miałeś , musze to przyznać, całkiem zacne !!! Na pewno masz papiery zeby walczyć o wysokie lokaty

Edited by beben

... i tak wszystkie subaru w tyle :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Gdyby nie zapomnieli ci doliczyć tych 20 sek kary to byłbyś gdzieś w okolicach 40 m i jednak 7 subarakow byłoby przed tobą także nie jest tak z nami zle :lol: :lol:

;) ;) ;)

Poza tym jednym , ale jak widac bardzo kosztownym błędem tempo miałeś , musze to przyznać, całkiem zacne !!! Na pewno masz papiery zeby walczyć o wysokie lokaty

Całe życie w handlu to i sędziów przkupiłem ...:-)

Uczę sie dopiero auta, slicków itd. Nie byłem w Kielcach prawie rok ... Nastepnym razem to zabiorę ciężarówkę opon tak jak Ty :-)

Poza tym , cóż rzec, Evo samo jedzie ... Miałem 3 Subaraki i kazdego kochałem bardziej niż kobiety hahahah ... Nie ma rady na Evo !!!

ani moich fotek ani przejazdów ani krytyki

Fotka jest .............na półtora miejsca parkingowego :D;)

image1366488392066170.jpg

No wiesz Grzesiu , posiadanie Evo zoobowiązuje ... do buractwa hahah :-)

Wiem, ze pierwszy raz byłeś Evo na Kielcach i dlatego jestem lekko w szoku ze takie czasy kreciles. Nauczysz sie slickow i auta i będzie wynik !!!

O 20 sek ci napisałem bo jesteśmy na forum Subaru i musiałem bronić honoru marki :);)

Wiem, ze pierwszy raz byłeś Evo na Kielcach i dlatego jestem lekko w szoku ze takie czasy kreciles. Nauczysz sie slickow i auta i będzie wynik !!!

O 20 sek ci napisałem bo jesteśmy na forum Subaru i musiałem bronić honoru marki :);)

Wiem wiem, spoko spoko ...

Jak widac sercem wciąz przy subaru :-)