Skocz do zawartości

Kryterium Toru Kielce SuperOES 2013 (markowa klasa SUBARU!!)


Kwapcio23

Rekomendowane odpowiedzi

Z punktu widzenia ogladacza Subaru bardziej płynnie na śniegu. A Evan RS em jakby bardziej po sznurku( bez urazy) :P. Starty osiek to jakaś porażka w tych warunkach, nie mogły się zebrać, choć chyba piaskiem sypali?! Fitnes- fotel ok( żona przyszła już mówi- kupmy sobie do kompletu PS 3) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 912
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W imieniu swoim serdeczne dzięki za miłe słowa :) przed chwilą na fb napisałem, że dopiero do mnie to dochodzi czego z Arkiem dokonaliśmy wczoraj........ :o kto by pomyślał..? Ja po cichu liczyłem na pierwszą dziesiątke.., a o podium generalki nigdy nie śniłem :)

Aż strach patrzeć jakie wozy i kierowcy byli za nami :yahoo::D , szkoda że coś takiego miało miejsce tylko na śniegu, kolejna runda lub marcowa i wszystko wróci do normy :D

@@Cysztof, przyjdzie suchy tor i będziesz na najwyższym podium ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi przejazd , trzeci sie niestety nie nagrał, ale nic wielkiego na nim nie było. Te filmiki iczywiście strasznie spłaszczają realne warunki na torze i ilość kombinacji z wyborem toru. Wygląda to po prostu strasznie nudno, a walka z autem była nieustanna ;)

 

 

 

Grzesiek powiem ci ze po twoim zwycieztwie w generalce na 2 przejezdzie !!! nie liczyłem ze uda mi sie odrobic strate do ciebie. Dałeś popalić na maxa. Ja tez liczyłem na pierwszą dychę, a tu taki numer :yahoo:

 

Zobaczymy za miesiąc, jak bedzie po śniegu/lodzie to może Evy znów będą w odwrocie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru JEST LEPSZE NA TAKIEJ NAWIEZCHNI ...

 

o to to :D

 

 

gratulacje dla forumowicz za puchary B)

 

na następny superoes gdy będzie śnieg to przyjeżdżam startować :yahoo: jest szansa powalczyć o pierwszą 10 w klasie Subaru ( jak będzie 10 startujących ;):mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@beben, dojdzie Evan, Konrad (jak wybierze jedyną słuszną marke :P ) i Subaru zepchnie ewki na sam dół :D

 

 

Ekipa "warsiaska" na chlebie i smalcu w drodze powrotnej ;) Daro sorry ;)

 

20130119172459.jpg

 

20130119172524.jpg

 

Dobre było też w Radomiu jak żeśmy se wyścigi na 1/4 urządzili.... :D Daro na najwyższym podium? :biglol:.......... potem 4 subaraki jeden za drugim -> rondo = drifting synchroniczny :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...