Skocz do zawartości

STRI X-line - hit, czy kit? Wskaźniki


noboco

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Pytanie jak w temacie - czy wskaźniki STRI z serii X-Line są ok? Wiem że seria DSD jest bezapelacyjnie prawidłowa, ale zastanawiam się nad szukaniem oszczędności, więc jeśli ktoś miał do czynienia z serią X-line...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam X-"lajny" Wg. mnie dobre wskaxniki za rozsądną cenę , porównywaliśmy wielokrotnie ich wskazania, przy użyciu sondy szerokopasmowej, podczas strojeń i wskazują poprawnie - można się sugerować podawanymi danymi. Wg. mnie dobra i nie rujnująca kieszeni opcja.

Edytowane przez carlos-wrx
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na alarmach w ogóle mi nie zależy, bo mam nawyk obserwacji, dbania na wyrost o studzenie podczas pojeżdżawek... Z resztą, kto bywa to widzi, że więcej studzę niż jeżdżę ;)

Klamka w każdym razie zapadła i kupiłem X-line'y. Będę zatem informował na bieżąco, czy warto w to inwestować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na alarmach w ogóle mi nie zależy, bo mam nawyk obserwacji, dbania na wyrost o studzenie podczas pojeżdżawek... Z resztą, kto bywa to widzi, że więcej studzę niż jeżdżę ;)

Klamka w każdym razie zapadła i kupiłem X-line'y. Będę zatem informował na bieżąco, czy warto w to inwestować :)

No tak, ale nawyk obserwacji przy ostrej jeździe np. na torze (gdzie patrzysz co się dzieje przed maską, a nie będziesz zerkał co chwilę na zegary) może nie wystarczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na alarmach w ogóle mi nie zależy, bo mam nawyk obserwacji, dbania na wyrost o studzenie podczas pojeżdżawek... Z resztą, kto bywa to widzi, że więcej studzę niż jeżdżę ;)

Klamka w każdym razie zapadła i kupiłem X-line'y. Będę zatem informował na bieżąco, czy warto w to inwestować :)

No tak, ale nawyk obserwacji przy ostrej jeździe np. na torze (gdzie patrzysz co się dzieje przed maską, a nie będziesz zerkał co chwilę na zegary) może nie wystarczyć...

Myślę że dam radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam jedynym minusem jest brak alarmów...

Tylko dlatego wziąłem DSD II

 

W moich DSD nie ma alarmow... jest tylko dioda, a to niestety nie to samo co brzeczyk, przez co uzytecznosc tych zegarow przy upalaniu jest watpliwa.

A, jeden juz padl - po pol roku uzytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpatrując za i przeciw reklamacji i czasu trwania tejże (zakup inetowy) odwiedziłem dziś dwa serwisy/sklepy pneumatyczne w celu dopasowania brakującej złączniki. Gwint na zegarze jest calowy amerykański i wcale nie tak łatwo coś dobrać z półki. Powiem więcej nic się dało dobrać i trzeba zrobić custom-tokarz-made, żeby podłączyć ten cholerny wężyk do zegara. Na środę ma być. Zobaczymy.

Na razie nie jestem zachwycony. Generalnie po czasie mogę powiedzieć, że zegar który kupiłem wyglądał jak jakiś zwrot :wacko: Pudełko było potargane, wewnątrz kartoniki lekko zniszczone jakby ktoś się do nich dobierał. Wędrowały z Chin, pomyślałem to i opakowanie lekko dostało po dupie, ale chyba tu ktoś się jednak dobrał do tego zegarka wcześniej. Pudełko od góry było zaplombowane ale od dołu już nie.

Generalnie brakowało mi jednej mosiężnej/miedzianej nakrętki, zamiast tego było inna która nie pasuje do niczego. Liczba sztuk się zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i zegarek siedzi na obudowie kierownicy. Z dorobioną złączką.

 

Minusem mechanicznego zegara jest to że trzeba doprowadzić do niego wężyk i elektrykę. W serii elektronicznej wystarczy sama kostka zasilania, która jest bardziej dyskretna.Kabelki łatwiej zamaskować niż wężyk i kabelki.

Montując taki zegarek bez kubka tylko na fabrycznym mocowaniu (taka objemka) widać podłączenia z tyłu zegara co nie wygląda elegancko.

 

Tak czy owak zegarek działa.

20130118170709.jpg

 

20130118170646.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...