Skocz do zawartości

skaner obd


przemo76

Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym sobie kupić coś takiego bo gaz cały czas wywala mi jakiś błąd, czy ktoś ma jakieś doświadczenia z takimi urządzeniami czy lepiej kupić samą wtyczkę z płytą i podłączać do laptppa, dzięki

 

 

http://allegro.pl/skaner-kodow-sk200-obdii-eobd-obd2-can-i-uds-pl-i2885975273.html#tabsAnchor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to się ma do OBK.
po 2000 OBD ma ten sam standard we wszystkich samochodach. Kabelek jest fajny ale lepsza jest kosc WIFI bo mozna do niej podłączyć smartphona

 

divajs Marcina działa na blutusia i nie połączy sie z japkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam coś takiego i wszystko śmiga OK http://allegro.pl/el...2895032939.html

 

 

i jak to działa?

 

i czy po polsku?

Do tego potrzeba jeszcze programik np. Torque na smartfona lub laptopa i łączysz się przez bluetooth. Jest dostępna polska wersja.

Edytowane przez marcinb101
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 2000 OBD ma ten sam standard we wszystkich samochodach

 

Ale ecuExplorer czy FreeSSM to nie OBD, tylko SSM.

 

Witam. Ja mam coś takiego i wszystko śmiga OK http://allegro.pl/el...2895032939.html

 

 

i jak to działa?

 

i czy po polsku?

 

Też mam ;-)

Może nawet na sprzedaż, bo nie gada z moim Samsungiem Galaxy Ace. Z dowolnym innym telefonem (testowane na Galaxy Mini, Motoroli Defy i Nokii E71) działa...

 

może się spotkamy i wszystko pokażesz

 

Jak nie będę siedział na dyżurze, to chętnie. :-)

Może np. przy okazji jakiegoś czwartkowego kartingu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

Do tego potrzeba jeszcze programik np. Torque na smartfona lub laptopa i łączysz się przez bluetooth. Jest dostępna polska wersja.

 

Też zakupiłem takie urządzonko i fajnie to działa z moim Galaxy Ace 2. Mam tylko pytanie gdzie znaleźliście Torque po polsku bo ja na sklepie Play nie widze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zna ktos kakis dobry skaner na maca, który chodzi przez OBD2 Wifi ?

 

Mam MOVI ale nie bardzo jest przejrzysty

A na iPhone DashCMD.

Jest coś lepszego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do imprezy gf8 z 1996 co pasuje?

Czytanie kodów po połączeniu kostek... Niestety, nie pamiętam teraz dokładnie ale OBD 2 działa dopiero od modeli 98 albo 00... Jakoś chyba tak, jak możliwośc mapowania silnika, poprawcie jeśli się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Panowie podgrzeje kotleta-jaki program zakupić, zeby ifon chciał się takim ustrojstwem dogadać? Mam jakieś 2 darmowe i nie działają, a z samsungiem się łączy, czyli działa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalny iphone nie dizla. Jest mozliwosc zlamania iphona i zainstalowania emulatora servera WIFI na laczu blutusia ale gra nie warta swieczki. Udalo mi sie to zrobic z popraednim iphonem ale nie zdazwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalny iphone nie dizla. Jest mozliwosc zlamania iphona i zainstalowania emulatora servera WIFI na laczu blutusia ale gra nie warta swieczki. Udalo mi sie to zrobic z popraednim iphonem ale nie zdazwa

 

nie zdawało egzaminu bo grzał się tak ze rozsadziło baterie i więcej się w to nie bawię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fak ,mam na blutusia, w aukcji pisały oszusty ze działa na I Osie, mój blutuś go nie widzi w ogóle! Czyli wychodzi na to ze oszukali! A po JailBrejku tez nie bedzie działać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...