Skocz do zawartości

Forester 2,5 xt - co najczęściej dolega i co ile km


KratekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to w ogóle nie rozumiem najmniejszego sensu w próbach oszczędzania na czymś takim, jak rozrzad... Oszczędzić to sobie można na dywanikach, albo płynie do spryskiwaczy, ale na czymś, co może spowodować straty idące w tysiące złotych? Hmmm, no nie kumam :)

 

A jak już mamy tu Carfita :) da się zrobić tak, aby zaczął ten Forek trochę bulgotac, poprzez zmianę wydechu i (póki co) bez grzebania z remapem? Czy te dwie czynności trzeba połączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie, czy to wystarczy, aby tam cos juz sobie bulgotalo?

 

Jeśli szukasz czegoś co Ci pobulgocze.To ja będę demontował wydech który właśnie kupiłem od gpruszko a który teraz jest dopasowany idealnie pod forka :)

Jeśli byłbyś zainteresowany odsłuchaniem daj znać ;)

Edytowane przez tROZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tylko pytanie, czy to wystarczy, aby tam cos juz sobie bulgotalo?

Tak, tylko trzeba dobrać odpowiedni backbox.

 

No własnie ... w odpowiedzi na pytanie "co dolega 2,5XT" - rdzewieje wydech :pstryk:;) .

To jest końcowy Hayward&Scott. Ma już 5 lat i tak wyglada w czasie polskiej zimy - jak malowany :biglol:

post-2634-0-26823600-1358610286_thumb.jpg

Prawda, że piekny, taki biały, modny kolor, prawdopodobnie nie do osiągnięcia na zimowych drogach europy zachodniej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest H&S ??

widziałem ostatnio 5letni po przebiegu 90tyś km, wypolerowany tylko pastą i był.,.. jak nowy. Dosłownie idealny !

Też go na początku polerowałem pastą, ale tylko raz. To nie ma sensu wg mnie. Wydech ma brzmieć a nie świecić :) . Czasem na myjni chłopaki go przepucują dokładniej i faktycznie, znowu jest jak nowy, ale po jakimś czasie znowu się pokrywa nalotem z niezwykłych polskich dróg... Wygląda na to, że ten H&S pokrywa się czasem takim nalotem, ale nic mu nie jest tzn. żadnych wżerów, które mogłyby mu zaszkodzić nie widać. Pewnie samochód zardzewieje a tłumik i plastiki ocaleją ;) . To był naprawdę dobry zakup :wub:

Edytowane przez piotruś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

pomoże ktoś wybrać dobry serwis Subaru na Śląsku, chyba czeka mnie UPG i rozrząd, autko świerzo kupione, z góry dziękuję za pomoc.

 

Serwis w Mikołowie.

Odradzam serwis ASO Subaru w Bielsku-Białej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...