Skocz do zawartości

Mapy Polski do Subaru Outback 2010....


herr

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś spotkaliśmy się z MaćkiemGT i sprawdziliśmy działanie jego mapy w moim Legacu MY06. Mapa odpaliła bez najmniejszego problemu! W porównaniu z moją aktualną z 2009 roku jest na pewno dużo bardziej aktualna.

 

Myślę, że jest szansa na działanie we wszystkich Kenwoodach...

 

Zaraz zamawiam płytkę :D

 

Maćku dziękuję za spotkanie i miłą rozmowę! :)

Pozdrawiam!

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po zaaplikowaniu Kenwood robil ugrade firmware do nowszej wersji?

Kucze nie wiem, zagadalem się z Mackiem ;)Chyba nie, wyjalem moja plyte z 2009 versja 3300, wlozylem plyte Macka- pojawil się napis: insert dvd map i po chwili wyswietlila się mapa, bardziej aktualna niz moja, zachowane tez pyly wszystkie moje marked pointy... W informacjach byly wartosci 4000 i 2013 v1.Teraz z moja plyta znow mam 3300 2009 v1, więc chyba soft zostal ten sam...Dziś dzwonilem do trojmiasta, dowiedzialem się ze "jest to mapa subaru i ze aktualizacje byly rzadko ale niedawno nastapil jakis przelom i upgready beda teraz co roku..."Zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"jest to mapa subaru i ze aktualizacje byly rzadko ale niedawno nastapil jakis przelom i upgready beda teraz co roku..."Zobaczymy ;)

 

ale przecież są już up-grady w ASO tyle, że kosztują prawie 2k pln.....

Edytowane przez Adam12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"jest to mapa subaru i ze aktualizacje byly rzadko ale niedawno nastapil jakis przelom i upgready beda teraz co roku..."Zobaczymy ;)

 

ale przecież są już up-grady w ASO tyle, że kosztują prawie 2k pln.....

 

O Panie! To nie wiedzialem, z miesiac temu pytalem w Lomiankach to mine mieli taka jak zwykle przy pytaniu o mapy...

 

Moze w trojmiescie tez rozmawialem z aso, plyki maj przyjsc w przyszlym tygodniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Na mój gust to nie są mapy Subaru. Sprawdźcie odpinając klemy i zobaczycie, czy wystaruje Wam navi .... ;)

 

Alex dla mnie te mapy moga byc nawet od Daci Logan, wazne ze sa, dzialaja i mozna je normalnie kupic ;)

 

Na moj gust tez nie ale gosc z ktorym rozmawialemnprzez telefon twierdzil ze to mapy Subaru...

Jak dla mnie ogarneli jakis patent na przeniesienie jakiejs nowszej mapy i tyle...

Alenwazne ze jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie na tym polega zaleta tych płyt że sa dedykowane do Subaru bo zawieraja pliki firmware'owe. U mnie miało to wpływ na uruchomienie komend głosowych a u drZ pojawiły sie jakies dodatkowe opcje w nawigacji (przycisk - wezwanie alarmowe i czy coś tam...)

Płyty z innego auta np. Vovlo służą zapewne tylko jako baza danych do plików map..... a że mają format kompatybilny to działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie na tym polega zaleta tych płyt że sa dedykowane do Subaru bo zawieraja pliki firmware'owe.

Widzisz. Akurat nawigacja w STi MY08 nie ruszyła z tych płyt .... Z oryginalnej (dostarczonej z samochodem) - bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie na tym polega zaleta tych płyt że sa dedykowane do Subaru bo zawieraja pliki firmware'owe.

Widzisz. Akurat nawigacja w STi MY08 nie ruszyła z tych płyt .... Z oryginalnej (dostarczonej z samochodem) - bez problemu.

 

MaciekGT a Ty probowales odpalac z tej plyty po odpieciu aku?

 

ALEX a moze ten estiaj jest jakis wyjatkowy?

 

Ja powinienem dostac plyty w tym tygodniu to dam jeszcze znac jak sie sprawdza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX a moze ten estiaj jest jakis wyjatkowy? Ja powinienem dostac plyty w tym tygodniu to dam jeszcze znac jak sie sprawdza...

Może .... :) Ten, w którym próbowaliśmy, miał idendyczną navi do mojej.Nie chcę rozpinać klem w swoim, ale chyba to zrobię, bo MaciekGT pisze, że powinno ruszyć. Dzięki uprzejmości jednego forumowicza, mam pozostałem 2 płyty, ale na dzień dzisiejszym nie mam możliwości ich zweryfikowania "w terenie".

 

Włozyłem mapę do OBK MY05 i:

- pojawiła się opcja SOS, ale nie można wpisywać adresów docelowych

- po rozpięciu klem nawigacja nie startuje z tej płyty.

 

porównałem mapę Volvo i tą Subaru 2012-2013 i pliki na płycie są identyczne ....

 

Podejrzenia:

- zakupiona przez kolegę z Forum płyty Subaru 2012-2013 (identyczny wygląd płyty, jak ta ze zdjęcia wklejanego wcześniej) omyłkowo ma nagraną wersję z Volvo :D

 

- sprzedawane mapy Subaru 2012-2013, a są to mapy Volvo z nadrukiem etykiety Subaru ;)

 

W celu weryfikacji prosze osoby posiadające mapę Subaru 2012-2013 o:

- rozpięcie klem i sprawdzenie, czy system ruszy z tej płyty

- porównanie wielkosci plików i dat z tymi z załącznika

post-101-0-64138800-1367917747_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@ALEX, to są płyty z tego źródła z którego ja kiedyś miałam w każdym razie ;)

 

Nie wiem czy to informacja coś Ci pomoże. Jak startuje navi po odpięciu aku to krajem domyślnym nie jest Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX a moze ten estiaj jest jakis wyjatkowy? Ja powinienem dostac plyty w tym tygodniu to dam jeszcze znac jak sie sprawdza...

Może .... :) Ten, w którym próbowaliśmy, miał idendyczną navi do mojej.Nie chcę rozpinać klem w swoim, ale chyba to zrobię, bo MaciekGT pisze, że powinno ruszyć. Dzięki uprzejmości jednego forumowicza, mam pozostałem 2 płyty, ale na dzień dzisiejszym nie mam możliwości ich zweryfikowania "w terenie".

 

Włozyłem mapę do OBK MY05 i:

- pojawiła się opcja SOS, ale nie można wpisywać adresów docelowych

- po rozpięciu klem nawigacja nie startuje z tej płyty.

 

porównałem mapę Volvo i tą Subaru 2012-2013 i pliki na płycie są identyczne ....

 

Podejrzenia:

- zakupiona przez kolegę z Forum płyty Subaru 2012-2013 (identyczny wygląd płyty, jak ta ze zdjęcia wklejanego wcześniej) omyłkowo ma nagraną wersję z Volvo :D

 

- sprzedawane mapy Subaru 2012-2013, a są to mapy Volvo z nadrukiem etykiety Subaru ;)

 

W celu weryfikacji prosze osoby posiadające mapę Subaru 2012-2013 o:

- rozpięcie klem i sprawdzenie, czy system ruszy z tej płyty

- porównanie wielkosci plików i dat z tymi z załącznika

 

ALEX u mnie z wlozona plyta od MackaGT tez pojawila sie funkcja sos ale nie dalo sie z nia nic zrobic...

Ale adres wpisywalem i wyznaczyl mi trase, co prawda nie jezdzilem i sprawdzalismy tylko stojac na parkingu ale wszystko wydawalo sie dzialac.

Jaknprzyjda plyty sprawdze pliki i rozpiecie klem....

 

A po ponownym wlozeniu mojej plyty z 2009 krajem z automatu tez nie byla Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale adres wpisywalem

Problem polega na tym, że nie moge wpisac adresu. Wiem, że routing działa...tak, jak w Volvo :)

 

Przesylka przyszla, jest jedna plyta jako europa wschodnia w tym polska w informacjach w urzadzeniu jest 2012 v1. Wpisywanie adresu i wyznaczanie trasy dziala ale nic wiecej niensprawdzalem z braku czasu. Wrzucilem tylko plytke w garazu zeby sprawdzic czy chodzi. Jutro potestuje w trakcie jazdy.

 

MaciekGT czy z Twoja plyta nie bylo przypadkiem 2013 v1???? I czy Ty dostales jedna czy dwie plyty? Bo do mnie przyszla jedna, a zdawalo mi sie ze rozmawialismy o 2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...