Skocz do zawartości

Rozmowy fotograficzne


Chloru

Rekomendowane odpowiedzi

polecam jednak jakiegos foldera - ja noszę BUCK Strider - bardzo zacny kozik a jak ostatnio ciąłem orzecha włoskiego to poszedł też obrus i stołu kawałek :)

http://www.specshop.pl/product_info.php ... ider_889BK

generalnie dobry EDC jest bardzo wygodny ale jak zobaczyłem tytuł aukcji to pomyślałem czemu chcesz trzymać w biurze bagnet - potem zobaczylem że to inny ka-bar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na zmiane sebenza albo kershaw bump - moich dwoch ulubionych makerow (reeve i onion).

 

A w ogole to jest do kupienia clinch pick wykonany wlasnorecznie przez Rinaldiego - 1600zl, loco polska.

 

jakbym mial wolne 1600zl nie zastanawial bym sie ani minuty...

 

-- 12 wrz 2010, o 18:04 --

 

grzywaczewski, ja mam troche nozy do sprzedania, jak chesz naprawde cos uniwersalnego i kawiorowego, to polecam TTKK trace'a rinaldiego. A jak chcesz cos normalnego, w normalnej cenie, to do kuchni niezastapione sa pikutki:

 

http://swiatnozy.com.pl/content/view/116/64/

 

naprawde swietne, uzywam od lat. A nozy troche mam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.4 :]

tylko straszne mydło na taki dziurze :mrgreen:

 

Jak juz jestesmy przy szklach :mrgreen: to jaka stalke polecacie do Nikona - cos szerokiego - 20-35mm - raczej z dolnej czesci tego zakresu. wazne zeby bylo w miare ostre od pelnej lub prawie pelnej dziury. I czy ktos ma np. doswiadczenia z Zeissami pod nikona bo chyba moglbym miec takie 25mm za dobre pieniadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.4 :]

tylko straszne mydło na taki dziurze :mrgreen:

 

Jak juz jestesmy przy szklach :mrgreen: to jaka stalke polecacie do Nikona - cos szerokiego - 20-35mm - raczej z dolnej czesci tego zakresu. wazne zeby bylo w miare ostre od pelnej lub prawie pelnej dziury. I czy ktos ma np. doswiadczenia z Zeissami pod nikona bo chyba moglbym miec takie 25mm za dobre pieniadze

 

http://www.fotopolis.pl/index.php?n=10379 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj ulubiony reportazowy obiektyw - 80-200 2.8 :)

 

a teraz mam wylacznie 35mm 2.8, 50mm 1.4 i 135mm 2.8, wszystkie MF i nie narzekam.

 

W obiektywach MF zupelnie inaczej ustawia sie ostrosc niz w automatach z opcja MF, inna precyzja, mikroraster, inne pierscienie. Mialem kolege, reportera, ktory do Iraku zabieral kilka-kilkanascie standardowych zoomow AF, z ktorych wykrecal elektronike i mial bardzo fajne, tanie i dosc niezawodne obiektywiki. Jeden padl, wkrecal nasepny i juz. Aparat to byl nikon f3, obiektywow nie pamietam.

 

pozdrawiam,

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...