Skocz do zawartości

Rozmowy fotograficzne


Chloru

Rekomendowane odpowiedzi

teraz chyba kolejne wyższe numery w tym samym przedziale (300D, 350D, 400D...) to kolejne ewolucje amatorskich najprostszych pstrykawek lustrzanych ;)

Niby tak, ale chyba nie do końca. Przykład Canon 1000D :wink:

 

No to, moje drogie dziatki, coś Wam wytłumaczę:

Canon:

amatorski bardzo, malutki i prościutki - 1000d

amatorski bardzo, ciut większy, ale wciąż malutki - 300d, 350d, 400d, 450d, 500d...

półprofesjonalny, normalnej wielkości - 10d, 20d, 30d, 40d, 50d, 7d

bardziej profesjonalny niż tamte, ale wciąż nie zupełnie pro, też normalnej wielkości, ale z pełną klatką - 5d

reporterski pro - 1d, 1dm2, 1dm3

studyjny pro - 1ds, 1ds2, 1ds3...

Więc przejście z 400d na 500d jest skokiem tylko megapixelowym i imho mało sensownym, ale ja tam dziwny jestem i mam 10d i 1d :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc przejście z 400d na 500d jest skokiem tylko megapixelowym i imho mało sensownym, ale ja tam dziwny jestem i mam 10d i 1d

Nie tylko skokiem megapikselowym. Zapewniam Cię. Faktem jest, że 500D dalej pozostaje w grupie "amatorski bardzo, ciut większy, ale wciąż malutki". 500D praktycznie dostałem, jako "prezent" i nie mogę raczej narzekać :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fighter do CQB ? trzeba miec jaja albo nie miec mozgu, zeby uzywac noza w zwarciu. Moim idolem jest jednak clinch pick:

http://www.shivworks.com/articles/Clinc ... kLarge.asp

 

Zrobilem sobie nawet podobny, poszukam zaraz.

Nie spamować mi w jedynym temacie w którym jestem troche obeznany jakimiś świecidełkami :evil: :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezla ciekawostka, dotyczy nowego jachtu Abramowicza:

"The yacht is also equipped with an anti-paparazzi shield in the form of lasers that sweep the surroundings, and when they detect a CCD, they fire a bolt of light right at the camera to obliterate any photograph. According to The Times, these don’t run all the time, so friends and guests should still be able to grab snaps. Instead, they will be activated when guards spot likely professional photographers nearby."

:shock:

Dobrze, za ja mam chyba CMOS! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie nie znajde tu kupca ale moze moze .. :)

sprzedam canon 1DS mk3- cena duuuzo ponizej sklepowej. Sprzet ma niecaly rok. Nakulane 10000 zdjec.

Cena dla forumowiczow 14500 zl :)

 

POLECAM

 

Bardzo dobra cena, a na jedynkach pracuje się nieziemsko :twisted: (sam mam 1dm1) :mrgreen:

Uamzim, czym Ty sie zajmujesz że na 1ds m3 pracujesz? I na co go zamieniasz? D3X czy średni cyfrowy? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...