Skocz do zawartości

Rozmowy fotograficzne


Chloru

Rekomendowane odpowiedzi

JED napisał/a:

 

 

:idea: Jak chcesz, to podesle Ci 42 zdjecia w jpg (2.9MB calosc) i pokazesz, co mozna z tego zrobic.

 

 

 

JPG- kiszka w tym przypadku. Nie da sie juz zmienic balansu bieli ani jakos przesadnie zmieniac jasnosci zdejcia. Tu sie przydaja RAWy :smile:

A prosze Cie bardzo - moga byc 42 RAWy, czyli jakies 500MB. OK?

 

[ Dodano: Nie Gru 21, 2008 12:10 pm ]

kręcone D90 w HD

Moim zdaniem, filmy sa bardzo OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JED napisał/a:

 

 

:idea: Jak chcesz, to podesle Ci 42 zdjecia w jpg (2.9MB calosc) i pokazesz, co mozna z tego zrobic.

 

 

 

JPG- kiszka w tym przypadku. Nie da sie juz zmienic balansu bieli ani jakos przesadnie zmieniac jasnosci zdejcia. Tu sie przydaja RAWy :smile:

A prosze Cie bardzo - moga byc 42 RAWy, czyli jakies 500MB. OK?

 

To na antek.szesz@wp.pl wyslij jpg-i a potem sobie wybiore rawy do wysłania :D Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szkła Nikona /szczególnie te bez AF/ są jeszcze lepsze do 5D2 po przejściówce ;)

 

Przemeq, porównaj kiedyś jakiekolwiek ujęcia z cropa z FF. Przejrzysz na oczy.

Jak by Ci to...chciałbyś Imprezę bez turbo? To właśnie crop... :evil:

 

P.S. jest kryzys ponoć, więc oszczędzamy na kosztach, dlatego NIE. :mrgreen:

 

Jak coś pilnego jednak, daj na priv!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemuś Ty się nie przyznał będąc w W-wie, że masz D90, tylko brałeś cichaczem obiektywy do testowania, ha?

No widzisz, było tak zimno, że nawet rąk z kieszeni nie chciało mi się wyciągać, o foceniu nie wspominając. Także miałeś mało okazji do przyuważenia, co mam. A z Twoim tele-słoikiem przynajmniej wdzięczne obiekty bliżej oka się znajdowały (piękna sztuka :!: )

dsc0614pr1.th.jpg

 

Wspominka z Żerania (aż się nie chciało odchodzić od tak ciepłej miejscówki :wink: ):

dsc0541apo7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki to słoik? Z exifu i wartości przysłony domyślam się że jakiś ciemny transfokator z minimalną przysłoną zależną od ogniskowej.

Tylko bez onanizmu sprzętowego mi tu proszę :mrgreen: Jest zdjęcie? Jest! :twisted:

A na poważnie, to stosunkowo ciemny Nikonowski 70-300. Na szczęście VR trochę rekompensuje niedobór światła i generalnie jest git.

To evo z moim słoikiem? Niezłe foty robi - ja takich nie potrafię nim zrobić .

...echh te D80...

 

 

 

:mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki to słoik? Z exifu i wartości przysłony domyślam się że jakiś ciemny transfokator z minimalną przysłoną zależną od ogniskowej.

Tylko bez onanizmu sprzętowego mi tu proszę :mrgreen: Jest zdjęcie? Jest! :twisted:

A na poważnie, to stosunkowo ciemny Nikonowski 70-300. Na szczęście VR trochę rekompensuje niedobór światła i generalnie jest git.

To evo z moim słoikiem? Niezłe foty robi - ja takich nie potrafię nim zrobić .

...echh te D80...

:mrgreen::twisted:

 

Jak bez onanizmu sprzętowego? Jak mnie nie ma na forum subaru to jestem na canon-board. stąd przyzwyczajenia :mrgreen:

A VR fajna rzecz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ale i tak wole 2,8 w całym zakresie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...