Jump to content

rano po odpaleniu ata zapalił sie crus i abs

danus00
 Share

Recommended Posts

ja bym jeszcze zasugerował bliższe zapoznanie się ze słownikiem ortograficznym... :huh:

nie musze jestem dyslektykiem ( docinki nie są potrzebne )

Wystarczy użyć autokorekty w przeglądarce.

Tekst pisany z błędami ciężko się czyta, przez to czasami trudno zrozumieć o co chodzi, a często po prostu odechciewa się czytać.

I nie traktuj tego jako docinki.

Edited by szczur75
  • Upvote 1

Niestety nie udało mi się wczoraj dopaść jakiś serwis z komputerem by zdiagnozować co jest dodatkowo podczas powrotu zapalił się ABS i komunikat Er 55 , i ABS nie działał . Wyłączyłem auto i włączyłem ponownie ABS zgasł ale cały czas palił cie CRUS i silnik sprawdziłem na lodzie i ABS działał po 10-15 minutach jazdy ponownie ABS się zapalił i wystąpił błąd Er55 , zgasiłem auto odpaliłem i ABS znikł . Sąsiad który ma też SUBARU doradził bym odłączył aku na noc niestety nic nie pomogła . W poniedziałek jestem umówiony do serwisu i oby to nie było nic poważnego

Dziwna sytuacja , ponieważ właśnie wróciłem z trasy po 20 km zgasiłem auto i odpaliłem ponownie gdzieś po 2 godz i wszystkie kontrolki pogasły wszystko jakby nigdy nic , mimo wszytko przejadę się jutro do serwisu niech sprawdzą

Jeżeli błąd jest tymczasowy to zostanie wygaszony po pewnym czasie (u mnie w forku po 2-3 uruchomieniach. Zostaje on jednak w pamięci i odczytasz go po podłączeniu do komputera.

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2

Jeżeli błąd jest tymczasowy to zostanie wygaszony po pewnym czasie (u mnie w forku po 2-3 uruchomieniach. Zostaje on jednak w pamięci i odczytasz go po podłączeniu do komputera.

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2

dzięki za rade , jutro tomwszytsko sprawdze

Właśnie odebrałem lale z serwisu , po podpięciu kompa wyskoczyło ponad 5 błędów , ale wszystko okazało się że błahostką , przeczyszczona została przepustnica i jest wszystko ok a i na gaz jakby lepiej reagował

No i błąd się powtórzył , zapalił się ABS , błąd silnika i miga CRUS ora wyświetla Er 55 , kurcze po odebraniu auta z serwisu myślałem że będzie ok. , błędy pokasowali twierdzą że usterki usunęli a tu o 2 godzinach wszystko wraca

• 2 weeks later...

To nie err55 tylko errSS, czyli speed sensor. U mnie pojawił się po wymianie piasty, o dziwo na oryginalną. Dokładnie takie same mam objawy. Zapalają sie trzy kontrolki, (ABS, check, trakcja) potem jedna z nich gaśnie (ABS). A po kilkunastu-kulkudziesięciu kilometrach wszystko wraca do normy. Przy zbliżającym się przeglądzie sprawdzę to w zaufanym ASO, bo ASO najbliżej mnie nie jest zaufane ;)

To nie err55 tylko errSS, czyli speed sensor. U mnie pojawił się po wymianie piasty, o dziwo na oryginalną. Dokładnie takie same mam objawy. Zapalają sie trzy kontrolki, (ABS, check, trakcja) potem jedna z nich gaśnie (ABS). A po kilkunastu-kulkudziesięciu kilometrach wszystko wraca do normy. Przy zbliżającym się przeglądzie sprawdzę to w zaufanym ASO, bo ASO najbliżej mnie nie jest zaufane ;)

już probkem rozwiązany umnie był problem z czujnikiem ABS , był przerwany próbowałem polutować no ale musiałme wyminić i teraz jest oki :D