Skocz do zawartości

rano po odpaleniu ata zapalił sie crus i abs


danus00

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym jeszcze zasugerował bliższe zapoznanie się ze słownikiem ortograficznym... :huh:

 

nie musze jestem dyslektykiem ( docinki nie są potrzebne )

 

 

Wystarczy użyć autokorekty w przeglądarce.

 

Tekst pisany z błędami ciężko się czyta, przez to czasami trudno zrozumieć o co chodzi, a często po prostu odechciewa się czytać.

 

I nie traktuj tego jako docinki.

Edytowane przez szczur75
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie udało mi się wczoraj dopaść jakiś serwis z komputerem by zdiagnozować co jest dodatkowo podczas powrotu zapalił się ABS i komunikat Er 55 , i ABS nie działał . Wyłączyłem auto i włączyłem ponownie ABS zgasł ale cały czas palił cie CRUS i silnik sprawdziłem na lodzie i ABS działał po 10-15 minutach jazdy ponownie ABS się zapalił i wystąpił błąd Er55 , zgasiłem auto odpaliłem i ABS znikł . Sąsiad który ma też SUBARU doradził bym odłączył aku na noc niestety nic nie pomogła . W poniedziałek jestem umówiony do serwisu i oby to nie było nic poważnego

 

Dziwna sytuacja , ponieważ właśnie wróciłem z trasy po 20 km zgasiłem auto i odpaliłem ponownie gdzieś po 2 godz i wszystkie kontrolki pogasły wszystko jakby nigdy nic , mimo wszytko przejadę się jutro do serwisu niech sprawdzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli błąd jest tymczasowy to zostanie wygaszony po pewnym czasie (u mnie w forku po 2-3 uruchomieniach. Zostaje on jednak w pamięci i odczytasz go po podłączeniu do komputera.

 

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2

 

dzięki za rade , jutro tomwszytsko sprawdze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem lale z serwisu , po podpięciu kompa wyskoczyło ponad 5 błędów , ale wszystko okazało się że błahostką , przeczyszczona została przepustnica i jest wszystko ok a i na gaz jakby lepiej reagował

 

No i błąd się powtórzył , zapalił się ABS , błąd silnika i miga CRUS ora wyświetla Er 55 , kurcze po odebraniu auta z serwisu myślałem że będzie ok. , błędy pokasowali twierdzą że usterki usunęli a tu o 2 godzinach wszystko wraca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.troublecodes.net/Subaru/

 

Strona z kodami i sposób ich odczytu.

 

dzięki

 

http://www.troublecodes.net/Subaru/

 

Strona z kodami i sposób ich odczytu.

 

dzięki

 

a to nie sa błędy które wychodzą po podpięciu kompa?

błąd er 55 wywala mi na liczniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To nie err55 tylko errSS, czyli speed sensor. U mnie pojawił się po wymianie piasty, o dziwo na oryginalną. Dokładnie takie same mam objawy. Zapalają sie trzy kontrolki, (ABS, check, trakcja) potem jedna z nich gaśnie (ABS). A po kilkunastu-kulkudziesięciu kilometrach wszystko wraca do normy. Przy zbliżającym się przeglądzie sprawdzę to w zaufanym ASO, bo ASO najbliżej mnie nie jest zaufane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie err55 tylko errSS, czyli speed sensor. U mnie pojawił się po wymianie piasty, o dziwo na oryginalną. Dokładnie takie same mam objawy. Zapalają sie trzy kontrolki, (ABS, check, trakcja) potem jedna z nich gaśnie (ABS). A po kilkunastu-kulkudziesięciu kilometrach wszystko wraca do normy. Przy zbliżającym się przeglądzie sprawdzę to w zaufanym ASO, bo ASO najbliżej mnie nie jest zaufane ;)

 

już probkem rozwiązany umnie był problem z czujnikiem ABS , był przerwany próbowałem polutować no ale musiałme wyminić i teraz jest oki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...