Skocz do zawartości

Wyspy Kanaryjskie zimą?


maciek323

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Wyglada na to, ze w tym roku znow Kanary :) liczę na podpowiedzi tych bardziej doświadczonych, bądź miejscowych ;) wątek oczywiście przeczytałem!

 

Okres: przełom września/października

Długość pobytu: 7-14 dni

Ilośc podróżnych: ja z dziewczyna

Cel: WYPOCZYNEK, no stres, plaża, słońce, KITESURFING.

 

Narazie faworytem jest GC bo na Fuercie byłem ja, na Teneryfie dziewczyna ostatnio. Ale dam sie przekonać do każdej wyspy :) zdecydowanie lecimy z biurem bo chce mieć wszystko zorganizowane i nie martwić sie o taksówki czy inne takie. Jeśli finanse pozwolą to nawet ALL w hotelu.

 

Więc pytanie pierwsze: czy na GC i Teneryfie sa dobre miejsca na kajta. Jeśli tak, to czy w pobliżu sa fajne hotele? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przelomie wrzesnia i pazdziernika bylem na GC w zeszlym roku... za dwa tygodnie lece na teneryfe .... nie znam sie na kajtach, ale widzialem ludzi na zatoczce w samym las palmas, na plazach maspalomas I playa de ingles nikogo... jezeli do tego jest potrzebna zatoczka, to polecam playa de amadores... w morde, nie dziala mi enter chyba... no nic, zycze milego wypoczynku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior, cieeeplo.... momentami nawet za cieplo dla mnie, ale ja juz stary jestem.... bylem kiedys w lutym i tez parowa....

a takiego widoku jak Platon zamiescil, to na bank nie widzialem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc pytanie pierwsze: czy na GC i Teneryfie sa dobre miejsca na kajta. Jeśli tak, to czy w pobliżu sa fajne hotele?

 

jeśli nie jesteś prosem to odpuść GC, tam się pływa głównie w Pozo i Vargas, to spoty wave, głównie windsurfingowe, szkół tam na 100% nie ma.

Na Teneryfie pływa się w ElMedano, pływa się tam na wszystkim: SUP, surfing, windsurfing, kite, bodyboard, główna plaża jest piaszczysta.

To też spot wave ale trochę bardziej przyjazny ;)

Kiedy chcesz lecieć?

 

pozdrawiam,

MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pogoda na Fuercie w połowie pazdziernika? jest szansa na brak opadów i słońce?

 

Oczywiście ... na wyspach niewiele pada i jest wiele słońca, choć można mieć "pecha" :) w zeszłym roku pod koniec października lało przez ładnych kilka dni ... non stop. Dwa lata temu było pięknie i gorąco ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Fuerta w listopadzie to dobry pomysł?

 

Są tanie przeloty na Kanary, z przesiadką w Glasgow, Barcelonie albo Chareloi.

Da się za 600zł tam poleciec, a to chyab raczej tanio. Porównujac z cenami czarterów.

 

Dzięki za odpowiedzi będę sprawdzał i liczył czy taniej przez biuro czy na własną rękę.

 

Jesli nie boisz sie lotu z przesiadką, to na własną rękę potrafi wyjsc 30-40% taniej niż z biura. Oczywiscie w zależnosci od hotelu i terminu.

Ja w styczniu byłem z ITAKI.

Teraz zdecydowałem się leciec samodzielnie, biorąc tani przelot z przesiadką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...