Skocz do zawartości

Kseony w Imprezie


Rekomendowane odpowiedzi

Powitać.

 

Wracając dziś do domu zauważyłem, że strasznie nisko świecą mi lampy (max 7m). Wstawiłem auto do garażu i po włączeniu zapala się lampka samopoziomowania, lampy minimalnie się podnoszą, po czym po 10-15sek lekko opuszczają.

Miał ktoś coś podobnego? Rozumiem, że ze względu na samopoziom, najsłuszniej podjechać do serwisu na sprawdzenie.

 

Any idea :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samopoziom to jedno, ale ustawienie wstępne regulowane jest mechanicznie. Ostatnio na stacji diagnostycznej przy okazji przeglądu rejestracyjnego chłopaki podregulowali lampy.

 

po włączeniu zapala się lampka samopoziomowania, lampy minimalnie się podnoszą, po czym po 10-15sek lekko opuszczają.

To jest normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Powitać.

 

Wracając dziś do domu zauważyłem, że strasznie nisko świecą mi lampy (max 7m). Wstawiłem auto do garażu i po włączeniu zapala się lampka samopoziomowania, lampy minimalnie się podnoszą, po czym po 10-15sek lekko opuszczają.

Miał ktoś coś podobnego? Rozumiem, że ze względu na samopoziom, najsłuszniej podjechać do serwisu na sprawdzenie.

 

Any idea :unsure:

Jak u mnie nisko świeciły lampy to okazało się, że muszę kupić czujnik położenia wahacza, który mówi czy światła mają się podnieść czy opuścić. Koszt: ok 500,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się pali kontrolka poziomowania to masz niesprawny układ.

Sam to możesz sprawdzić stan łączników między wahaczami a czunikami poziomu, przód i tył lewy wahacz.

Jak się zapieką to nie nie ruszają czujnikami, tam są przeguby kulowe jak w łączniku stabilizatora i powinno to lekko dać się poruszyć.

Jak łączniki są ok, to zostaje komputer diagnostyczny, ale z uniwersalne nie chcą się łączyć z ksenonami, więc chyba ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...