Jump to content

Zaparowane ksenony

piota2
 Share

Recommended Posts

Witam Szanowną Dyrekcję i Kolegów.

Mam pytanie czy normalnym działaniem ASO w przypadku zaparowanej lampy ksenonowej jest jej suszenie ?

Poinformowano mnie, ze w przypadku dwukrotnego nieskutecznego suszenia nastąpi gwarancyjna wymiana lampy ???

Samochód Subaru Legacy 2010.

Pozdrawiam

Ps.

Pytałem już na forum technicznym.

Witam serdecznie

Też miałem przypadek z zaparowanymi ksenonami , ale u mnie zostały wymienione od razu , bez akcji ich suszenia :angry::unsure::facepalm: . Mimo że auto było pod koniec gwarancji , to nikt nie próbował robić żadnych trudności i działać na przeczekanie , aż się sprawa przedawni :mrgreen:

Pozdrawiam

Jezeli zachowane są wszystkie warunki gwarancji, nie ma najmniejszego problemu,aby zostały wymienione gwarancyjnie.Są na to procedury, wiec nie widzę problemu.

• Upvote 1

Witam

Dziękuje za odpowiedz. Samochód jest regularnie serwisowany a lampy nie były uszkodzone. widzę ze będę musiał przejechać się do Dzierzoniowa.

Pozdrawiam.

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Panie Andrzeju, może pan podać szacunkowy koszt takiej operacji (suszenie + łatanie ;) )

Zauważyłem u siebie - niestety 2 miesiące po upływie gwarancji :(

(suszenie + łatanie ;) )

przypomnialem sobie , ze moze wystarczy wyjać "zaslepki" i lampa sama sie osuszy....(o ile nie mylę modeli) zapytam jutro w serwisie ......bo nie pamietam :(

ps. czyli odwrotnie...nie suszyć i nie zaklejać... :)

są dwie takie zaslepki w każdej lampie ...trzeba je wyjąć i reflektor sam sie wysuszy . dot. wszystkich modeli.

Edited by Andrzej Koper
  • Upvote 5

• 4 months later...

Witam

Problem rozwiązany. Gwarancyjnie wymieniono lampe w ASO w Dzierzoniowie. Dziękuje i pozdrawiam ekipę z MTS Subaru.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...