Jump to content

Ice Driving

maciekSubru
 Share

Recommended Posts

Nowe Guty i Jez. Śniardwy niedługo pewnie ruszą :yahoo:

Info ze strony Mazurskiej Straży Ratowniczej (Ci od wodolotu zabezp. imprezy

Ze względu na duży opad śniegu lód jest pokryty w niektórych miejscach nawet półmetrową warstwą śniegu.

Pod śniegiem jest warstwa może 3 - 4 cm tafli, słabej, nie umocnionej (śnieg bardzo dobrze izoluje lód od niskiej temperatury, nie pozwalając mu narastać).

Stanowczo odradzamy wchodzenia na lód.

:( to lipa straszna... No ale może to jest jedyny pozytywny aspekt tej odwilży obecnie panującej... Śniegu trochę stopnieje i lód zacznie zamarzać jak należy...

Liczę na to, że pod koniec stycznia będzie Winter Open 2013.

Znalazłem takie miejsce na pojeżdzawki :
Ciekawe

ilu ludzi z Forum byłoby chętnych na wyjazd ;)

Ten lodowy Silverstone był jeżdżony w którymś z odcinków Top Gear. Podobno w tym miejscu testują swoje prototypy producenci aut.

Fajne miejsce, szkoda tylko, że daleko :)

Producenci aut i opon maja swoje własne zamknięte i strzeżone ośrodki w Laponii.

Np. Porsche dla swoich obecnych i przyszłych klientów proponują takie Ice Drivngi za ok. 14 tys zł (2 dni jazdy z przelotem i hotelem)

Byłem w marcu br w Olsztynie na pierwszym KJS na jez. Krzywym i strasznie mi się podobało (mimo padającego deszczu)

Na Winter Open się wybiorę

Byłem w marcu br w Olsztynie na pierwszym KJS na jez. Krzywym i strasznie mi się podobało (mimo padającego deszczu)

To wyobraź sobie, że to były najgorsze warunki jakie widziałem na Krzywym... dzień wcześniej latałem w mrozie jeszcze a na KJS odwilż i deszcz... ehhh mogły władze czekać z zezwoleniem na tego typu imprezę aż lód zniknie :P

Ta Laponia genialna ale $$$