Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Szürkebarát napisał:

Mam nadzieję, że nie zostanie opróżnione i do kolacji, bo to trzy litry ale upał jest trudny do zniesienia więc nie wiem jak pójdzie ;) .

 

Szału w tym kartonie nie ma, jakość i cena spotkały się w punkcie optimum.

 

W taki upał 13% może ładnie namieszać ;), schłodzone zawsze (przynajmniej mi) smakuje lepiej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ipsx82 napisał:

Że  złoto  już  dojżało i pora je spieniężyć. Wyprzedzając  pytania nie szukam żony  ani kochanki, kochanka też  nie :P

 

 

16240897400264789993104550381266.jpg

To ja się pytam, który kraj za to kupię? :biglol:IMG_20210619_141408.thumb.jpg.c1fbd0423327705cb46b9eed4a1e10f2.jpg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, llkuba napisał:

 

W taki upał 13% może ładnie namieszać ;), schłodzone zawsze (przynajmniej mi) smakuje lepiej :).

Spox. Jest sobota, obowiązki spełnione. Schowałem się w murach i zamknąłem okna, mam wewnątrz 24,5 stopnia C. I dlatego karton z winem stoi w chłodziarce. Zimą stawiałem na parapecie okna.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

To ja się pytam, który kraj za to kupię? :biglol:IMG_20210619_141408.thumb.jpg.c1fbd0423327705cb46b9eed4a1e10f2.jpg

Kupuj co chcesz, kto bogatemu zabroni?! Ja bym celował w Rosję, rynek bez dna ;) . Wokulski się kłania. Szpaki już się najadły czy to czym je odstraszasz będzie genetycznie zrozumiałe dopiero po iluś pokoleniach?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Szürkebarát napisał:

Spox. Jest sobota, obowiązki spełnione. Schowałem się w murach i zamknąłem okna, mam wewnątrz 24,5 stopnia C. I dlatego karton z winem stoi w chłodziarce. Zimą stawiałem na parapecie okna.

 

A ja odpoczywam w cieniu pod brzozami pijąc herbatkę :).

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kiwi 4ester napisał:

@Szürkebarát po iluś pokoleniach normą będzie, że wszystko jest ze sklepu, a nie z gospodarstwa :(

Obserwując kolejne dziesięciolecia upadku cywilizacji (i wschodniej i zachodniej) dochodzę do wniosku, że wszystko będzie z lasu i z pola. Kto nie będzie umiał/ miał dostęp do tych zasobów po prostu musiał będzie umrzeć. Pierwsi umrą ci, którzy są punktualnie pod sklepem w godzinie otwarcia, po tem wymrą ci którzy nie mają swojego źródła wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...