Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Aga napisał:

Kubuś Puchatek :lol:

Bardzo lubię miód np: do herbaty zamiast cukru :). Lubię mieć zapas :biglol:.

 

PS: Jutro idę tzn. już dzisiaj na lekcję spawania (20 lat doświadczenia) bo wstyd pokazać moje "wczorajsze smarkanie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... stoję sobie dzisiaj rano przed przychodnią rehabilitacyjną. Mam pół godzinki czekania więc drzwi są uchylone i przeglądam sprawy służbowe na dzisiaj. 

 

Przechodzi obok starsze małżeństwo w wieku 70+ ... i starszy Pan rzuca z entuzjazmem "Popatrz jakie fajne Subaru ... ". Podniosłem głowę, złapałem kontakt wzrokowy, uśmiechnąłem się ... a pod kolejnych dwóch krokach słyszę ... "wiesz kochanie to są auta z fantazją, nie to co te niemieckie" :biglol: 

 

I tak się dzisiaj pozytywnie zaczął dzień ;) 

 

PS

Nie stałem STI 22B tudzież Type R ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, subleo napisał:

... stoję sobie dzisiaj rano przed przychodnią rehabilitacyjną. Mam pół godzinki czekania więc drzwi są uchylone i przeglądam sprawy służbowe na dzisiaj. 

 

Przechodzi obok starsze małżeństwo w wieku 70+ ... i starszy Pan rzuca z entuzjazmem "Popatrz jakie fajne Subaru ... ". Podniosłem głowę, złapałem kontakt wzrokowy, uśmiechnąłem się ... a pod kolejnych dwóch krokach słyszę ... "wiesz kochanie to są auta z fantazją, nie to co te niemieckie" :biglol: 

 

I tak się dzisiaj pozytywnie zaczął dzień ;) 

 

PS

Nie stałem STI 22B tudzież Type R ;) 

 

 

A w jakim mieście żyją takie pozytywne starsze małżeństwa? :)

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, subleo napisał:

... stoję sobie dzisiaj rano przed przychodnią rehabilitacyjną. Mam pół godzinki czekania więc drzwi są uchylone i przeglądam sprawy służbowe na dzisiaj. 

 

Przechodzi obok starsze małżeństwo w wieku 70+ ... i starszy Pan rzuca z entuzjazmem "Popatrz jakie fajne Subaru ... ". Podniosłem głowę, złapałem kontakt wzrokowy, uśmiechnąłem się ... a pod kolejnych dwóch krokach słyszę ... "wiesz kochanie to są auta z fantazją, nie to co te niemieckie" :biglol: 

 

 

Pewnie zobaczyli drzwi bez ramek.

Pamiętam z czasów przed subaru, jak bardzo mnie to ekscytowało :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hugo napisał:

W jakiej produkcji używa się obecnie takiego drutu?

Kupiłem tanią spawarkę Parkside za 299zł do tego maskę spawalniczą (samościemniająca) https://www.bricoman.pl/elektronarzedzia/spawanie-lutowanie-palniki/elektrody-druty-uchwyty/ha-przylbica-spaw-samosc-pss-06  i kilka rzeczy:

 

Screenshot_2019-08-28-13-09-13.thumb.png.81567bae30acff4da833a1d0945e73d0.png

 

i można zacząć naukę spwania. Koszt takiego zestawu to około 600 zł.

 

Okulary są do spwawania gazowego ale przynajmniej mam do szlifowania.  

 

Znajomy spawacz zdziwił się, że jestem tak przygotowany i stwierdził, że tą spawarką nawet można spawać blaszki w samochodzie jak i grube kątowniki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hugo napisał:

Faktycznie, sprzętu kupiłeś jakbyś miał blacharkę w Subaru robić.

Po spawaniu zostaje otulina na spoinie jak po elektrodzie?

Spawałem drutem dołączonym do spawarki i nie było otuliny ale były odpryski które były spowodowane zbyt dalekim trzymaniem uchwytu.

 

Znajomy mówił, że w tym drucie "jest już gaz". To są dopiero moje początki więc nie ruszam Subaru ;) a jak będę musiał coś zrobić to poproszę spawacza żeby nie porobić dziur.

 

Zawsze chciałem nauczyć się spawać ale przede mną jeszcze dużo do ćwiczenia :).

 

Tu masz filmik starszej wersji B3 bo kupiłem najnowszą B4. Do mojego spawania na działce wystarczy ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...