Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, malprz napisał:

 

Wspomnianej stacji słucham ale tylko w samochodzie. W domu brzmi coś zupełnie innego :) 

Gratuluje nowej czasówki :) Gdzie biegasz? Bardziej trasy szutrowe, leśne czy asfalt? Z Wojtkiem koniecznie wybierz się na jakiś bieg :) On dość pozytywnie wkręcił się w bieganie :) 

W samochodzie u mnie pełen przegląd od maxxa po antyradio chociaż ostatnio wole CeDeki ;)

Dziękuję.

Głównie asfalty jednak mam odcinek 700 metrów po szutrach. A trasa przebiega wzdłuż lasu łąk jak i przez środek mojego sołectwa :)

Modyfikuje co jakis czas trase dokładając podbiegi.

Wojtek podobno jakąś kontuzję leczy no i pochłonięty jest szukaniem Subaru :D

 

Może by tak spota zrobić?

 

Oddałem swoją pracę licencjacka dziś. Pani w dziekanacie była zdziwiona wynikami z antyplagiatu :ph34r:

A moje biegi to stricte kondycja pod nabór do służby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, niebieskiultras napisał:

Może by tak spota zrobić?

 

Jestem za :) Ustalcie coś z Wojtkiem i dajcie mi znać :) 

2 minuty temu, niebieskiultras napisał:

Głównie asfalty jednak mam odcinek 700 metrów po szutrach. A trasa przebiega wzdłuż lasu łąk jak i przez środek mojego sołectwa :)

 

Ja biegam głównie po szutrach. Asfalt mi nie służy i ciężko biega się po nim gdy "oddaje" ciepło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, malprz napisał:

 

Jestem za :) Ustalcie coś z Wojtkiem i dajcie mi znać :) 

 

Ja biegam głównie po szutrach. Asfalt mi nie służy i ciężko biega się po nim gdy "oddaje" ciepło. 

Dlatego biegam wieczorem. I staram się tak dobierać trasę by przebiegała też przez miejsca które są w ciągu dnia zacienione. Największy kryzys mam między 6 a 7 km później znajduje siłe i kręcę lepsze czasy niż np 3 czy 4 kilometr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robienie zdjęć samolotom telefonem to supersłaby pomysł. Ale to tak tylko, na okoliczność, że byłem.
35db60e21c1fe1df8389c7c42158311d.jpg

Tłok był na lądzie, jak cholera. Ludzie na łódkach będący, co sobie akurat na Niegocinie przystanęli mogli mieć naprawdę fajny odbiór.

  • Super! 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, niebieskiultras napisał:

Dlatego biegam wieczorem. I staram się tak dobierać trasę by przebiegała też przez miejsca które są w ciągu dnia zacienione. Największy kryzys mam między 6 a 7 km później znajduje siłe i kręcę lepsze czasy niż np 3 czy 4 kilometr

 

 

Kryzysy..chyba każdy je ma :P Też wolę biegać wieczorem. Często też zmieniam trasy z przyczyn bezpieczeństwa. A najlepsze czasy zawsze osiągam chwilę przed burzą :P  lub gdy ktoś podejrzany kręci się na tych szutrach :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, malprz napisał:

 

Kryzysy..chyba każdy je ma :P Też wolę biegać wieczorem. Często też zmieniam trasy z przyczyn bezpieczeństwa. A najlepsze czasy zawsze osiągam chwilę przed burzą :P  lub gdy ktoś podejrzany kręci się na tych szutrach :unsure:

U mnie w gminie budują sieć ścieżek rowerowych także też fajne miejsce do biegania będzie tym bardziej że jeden odcinek będzie miał koło 3 kilometrów przez las

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, llkuba napisał:

A tak macie jakiś pomysł na wakacje w Polsce ? ;)

Skoro mieszkasz na prowincji i pustkowiu, to może do Władysławowa? Tam jest teraz pół Polski :mrgreen:

 

Screenshot_2018-08-02-23-35-49-137_com.instagram.android.thumb.png.b3fc69321b30c1aee6922b610597ff55.png

  • Haha 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Aga napisał:

Skoro mieszkasz na prowincji i pustkowiu, to może do Władysławowa? Tam jest teraz pół Polski :mrgreen:

 

Screenshot_2018-08-02-23-35-49-137_com.instagram.android.thumb.png.b3fc69321b30c1aee6922b610597ff55.png

Masakra jakaś :facepalm:

Melduję, że zupdejtowany telefon do android Oreo nie chce się łączyć z Mirrorlinkiem (tzn.chce ale nie udaje mu się to) i wygląda na to, że muszę sobie kupić nawigację przenośną:blink: Sygic gdy samego telefonu używam to się coś opuźnia i ciągle jest w tyle jak jadę, google maps jakieś takie drętwe a Here ma problem z aktualizacją map:facepalm: 

Takie małe pierdoły a wk...ją jak mało co, pozatym burza dzis była i deszczyk padał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Aga napisał:

Skoro mieszkasz na prowincji i pustkowiu, to może do Władysławowa? Tam jest teraz pół Polski :mrgreen:

Aga mieszkam w Poznaniu a weekendy przebywamy na prowincji takie pustkowie to to nie jest są dwa sklepy (moje ulubione spożywczo-monopolowe :wub:);).  Co do zdjęcia to dziękujemy nie skorzystamy :biglol:.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, llkuba napisał:

Amatorzy nie mają ekwipunku fachowca ;).

 

 

03a976d744799851c98356e57e27.jpeg

Zapomniałeś o sandałach ze skarpetkami i reklamówce z biedronki.

:P

 

Że dziś zabezpieczenie Tour dePologne. Zdechne chyba w tym słońcu w tym umundurowaniu.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, adamW202 napisał:

Melduję, że zupdejtowany telefon do android Oreo nie chce się łączyć z Mirrorlinkiem (tzn.chce ale nie udaje mu się to) i wygląda na to, że muszę sobie kupić nawigację przenośną:blink: Sygic gdy samego telefonu używam to się coś opuźnia i ciągle jest w tyle jak jadę, google maps jakieś takie drętwe a Here ma problem z aktualizacją map:facepalm: 

Takie małe pierdoły a wk...ją jak mało co, pozatym burza dzis była i deszczyk padał:)

Zobacz na ostatnie opinie Sygica w sklepie ;) pewnie wejdzie jakaś aktualizacja

1 minutę temu, niebieskiultras napisał:

Zapomniałeś o sandałach ze skarpetkami i reklamówce z biedronki.

:P

Spokojna głowa pracuję nad tym :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, llkuba napisał:

Że wczoraj na balkonie zobaczyłem takie żyjątko. Pierwsza myśl koliber ale to było coś takiego:

 

https://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/polska,28/fruczak-golabek-czyli-polski-koliber-w-obiektywie-reporterow-24,176176,1,0.html

 

 

Też coś takiego widzieliśmy dawno temu w Toskanii,  a potem jeszcze raz na Subariadzie w Gruzji.  :)

 

P8031264.thumb.jpg.e70bdc5cfd4112618efa3cba205434b3.jpg

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...