Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

zatem wszystko się zgadza - u mnie w sobotę przez calutki dzień padał deszcz ;)

 

melduję, że, jeżeli przyjmiemy zasadę, że nieważne jak piszą, ważne, że piszą, to jest ok :) a jeżeli jednak ważne jest również to, jak piszą, to ok już nie jest :angry:

melduję, że Istota Najwyższa chyba raczej przychyla się do tego, że jednak ważne jest to, jak piszą, bo (kolektywnie) łazi zła jak bąk i nakazała szeroko zakrojoną akcję wyszukania i ukatrupienia kreta - właśnie zostałem naczelnym łowczym :ph34r:

200_s.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduję, że dzisiaj mam dzień konia :angry: za cokolwiek się zabiorę to wychodzą same problemy :facepalm: najlepiej by było, gdybym poszedł już do domu, ale Istota Najwyższa chyba by tego nie zrozumiała


melduję dodatkowo, że sekretarka mi się wzięła i się spsuła - tydzień chorobowego zaraza jedna dostała... no nic, niech wraca do zdrowia, może przy okazji za tydzień i Elmo powróci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Że głupota i lenistwo niektórych Ukraińców z mojej pracy nie przestaje mnie zaskakiwać ;)

myślę, że głupota i lenistwo nie jest przywarą właściwą wyłącznie Ukraińcom ;)

Uwierz mi że żaden Polak w mojej pracy nie wpadłby na pomysł by wjechać do windy osobowo-towarowej rakiem by wyjąć paletę. Nie mówiąc juz o ciągłym chodzeniu bez celu po zakładzie albo chowaniu sie za budynek by zapalic mimo ze jest zakaz palenia na terenie zakładu po pożarze który byl w lutym. Ostatnio jeden zabrał mi paleciaka elektrycznego(gdy szykowałem wysyłkę) tylko po to by przejechać się 50metrow dalej do WC. Kartony zle opisują a gdy zwróci im sie uwagę by pisal inaczej to zawsze i tak robi po swojemu... Roznica jest taka ze Ukraińcy robią co chca i co najwyżej dostana upomnienie a Polak za takie cos jak wymieniłem wyżej albo ma po premii albo zostaje zwolniony.

 

 

 

Zauważyłem za to że Ci z zachodu Ukrainy nie trzymają sie z tymi ze wschodu (nie wiem czy to wina ze kilku uciekało ze wschodu przed wojną czy poprostu jakies ich lokalne antagonizmy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw - @elmo, czyżbyś stwierdził, że bez Forum da się żyć, ale po co się męczyć?

@@mahu, ilość rzeczy które "muszą być zrobione do końca roku" mnie przytłoczyła i zwyczajnie brakuje czasu na porządne spamowanie ;)

 

tumblr_ohxgtkzOLZ1rusndco1_1280.jpg

Edytowane przez elmo
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...