Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Melduję, że moje dzieciaki dzisiaj bycie nieznośnymi wyniosły na poziom absolutnie niedostępny zwykłym śmiertelnikom. Ukoronowaniem dnia było wylanie na laptopa płatków z mlekiem, a następnie czołowe zderzenie (dosłownie, tryknęli się łbami jak barany jakieś) w trakcie ucieczki, zakończone guzami takimi, że jak spojrzą obaj nieco do góry, to sami będą je mogli sobie zobaczyć... sam nie wiem, czy mam płakać czy się śmiać, a może raczej zamówić wizytę u psychiatry i po cichu liczyć na to, że albo mnie, albo ich już mózgolog nie wypuści ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

ja akurat czuję się dowartościowany

Jak nie wiele trzeba, gdy ma się skodę :P

myślałem raczej o mojej kochanej teściowej, ale w sumie Skoda też może być ;)

 

melduję, że deszcz, dużo deszczu, jeszcze więcej deszczu... zaprawdę powiadam Wam, potop jest bliski

À propos potopu:

Podcina poczucie bezpieczeństwa oparte o możliwość stąpania po ziemi. Firm ground - że się tak wyrażę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

UPG w Avce padła

Czyżby wirus forumowy mutował, przenosił się internetem i dopadał inne marki ? :huh:  

 

niestety, to wcale nie nieczęsta przypadłość ropniaków z rodziny D-4D - odpowiednika SBD ;) ale nic to, wymieni się UPG na lepsiejszą, da mocniejsze szpilki coś tam jeszcze przy okazji poprawi i wystroi się grata na jakieś 220/470 i będzie miło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i będzie miło

Nasłuchiwać chrupotu skrzyni biegów... :P  

 

to akurat zostanie załatwione w ramach:

 

coś tam jeszcze przy okazji poprawi
:) potem jeszcze tylko czterotłoczek się pyknie, zmodzi zawias i będzie można grata sprzedać ;)

poza tym proszę mnie wspierać w moich szaleńczych pomysłach, rola advocatus diaboli jest zarezerwowana dla mojej żony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

i będzie miło

Nasłuchiwać chrupotu skrzyni biegów... :P  

 

to akurat zostanie załatwione w ramach:

 

coś tam jeszcze przy okazji poprawi
:) potem jeszcze tylko czterotłoczek się pyknie, zmodzi zawias i będzie można grata sprzedać ;)

 

@@mahu, handlarz Mirek byłby z Ciebie dumny ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

poza tym... jakże to miło objechać jakiegoś dresika w beemce rodzinnym dupowozem

Ciekawe co by powiedział na to Stach :P  :biglol:  

 

pewnie, że jeszcze swój dresowóz dociera, i że nie chciał mi robić przykrości i że PiS musi zostać odsunięty od władzy, albo coś podobnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to może lepiej, że "milczy". ;) Bo ja go mam non stop online, i już wiem, że cały czas błądzę jeżdżąc Subaru. :D BTW @mahu, BMW dociera się w fabryce. ;)

 

Za to na forum BMW konwersuje sobie w najlepsze z chojnym. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...