Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo chętnie, dziękuję za kawę :)

 

Melduję, że słoneczko..... ale z chmurkami na horyzoncie :(

Edytowane przez Justi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bal szóstoklasisty dzisiaj ... co mnie podkusiło zgłosić się do komitetu organizacyjnego :lol: :/

 

Zimno, wieje, słońce za chmurami ... ale od poniedziałku mają być upały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Akurat długa prosta była i się nudziłem. ;)

Melduję, że janosik przydał się już dwa razy. :)

Ha! Kto da więcej?

 

Nie używam janosika, mam 0 punktów reputacji na koncie od kilku lat  .... w zasadzie od czasu kursu na egzaminatora nie złapałam żadnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jeździsz jaka baba :biglol: :biglol: :biglol:;):P

 

Czyżby? B)

 

 

Żegnajcie :ph34r::rolleyes:

 

:twisted:

 

 

Czyżby koleżanka "po fachu" ? :D

 

Prawie ;) ... klimat mi się tam nie spodobał i zrezygnowałam z tego pomysłu na życie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

klimat mi się tam nie spodobał i zrezygnowałam z tego pomysłu na życie ;)

 

Czyli po fachu. Też namówiony zrobiłem kurs, ale nigdy pracy w tym nie podjąłem :)

 

Ja zdałam tylko teoretyczny egzamin, za pierwszym podejściem o dziwo :biglol:  ... po dwóch praktycznych dałam sobie spokój ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

klimat mi się tam nie spodobał i zrezygnowałam z tego pomysłu na życie ;)

 

Czyli po fachu. Też namówiony zrobiłem kurs, ale nigdy pracy w tym nie podjąłem :)

 

Ja zdałam tylko teoretyczny egzamin, za pierwszym podejściem o dziwo :biglol:  ... po dwóch praktycznych dałam sobie spokój ;)

 

No mi się akurat udało zaliczyć za pierwszym strzałem "całość", ale miałem trochę szczęścia :D

Edytowane przez sjak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Akurat długa prosta była i się nudziłem. ;)

Melduję, że janosik przydał się już dwa razy. :)

Ha! Kto da więcej?

 

Nie używam janosika, mam 0 punktów reputacji na koncie od kilku lat  .... w zasadzie od czasu kursu na egzaminatora nie złapałam żadnego ;)

 

Czy mam rozumieć, że z racji posiadania uprawnień egzaminatora (par. 58-59) masz u krawężników tzw. "zniżkę" (analogicznie do posłów, sędziów, prokuratorów etc.)?

Edytowane przez WPI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Akurat długa prosta była i się nudziłem. ;)

Melduję, że janosik przydał się już dwa razy. :)

Ha! Kto da więcej?

 

Nie używam janosika, mam 0 punktów reputacji na koncie od kilku lat  .... w zasadzie od czasu kursu na egzaminatora nie złapałam żadnego ;)

 

Czy mam rozumieć, że z racji posiadania uprawnień egzaminatora masz u krawężników tzw. "zniżkę" (analogicznie do posłów, sędziów, prokuratorów itd.)?

 

Nie mam uprawnień egzaminatora. Póki co :mrgreen:

 

Aczkolwiek egzaminatorzy chyba wciąż są traktowani ulgowo. Pewnego razu wracałam z Piotrkowa z egzaminu na egzaminatora i zostałam "ustrzelona" na 10 pkt. Pan Policjant pytał skąd i dokąd tak pędzę i co robiłam w Piotrkowie ... zabrał moje dokumenty, po jakichś 20 minutach wrócił z upomnieniem ... nawet nie musiałam prosić o "zniżkę", wystarczyła krótka wymiana zdań o moich planach uzyskania uprawnień ...  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aczkolwiek egzaminatorzy chyba wciąż są traktowani ulgowo. Pewnego razu wracałam z Piotrkowa z egzaminu na egzaminatora i zostałam "ustrzelona" na 10 pkt. Pan Policjant pytał skąd i dokąd tak pędzę i co robiłam w Piotrkowie ... zabrał moje dokumenty, po jakichś 20 minutach wrócił z upomnieniem ... nawet nie musiałam prosić o "zniżkę", wystarczyła krótka wymiana zdań o moich planach uzyskania uprawnień ... 
 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Akurat długa prosta była i się nudziłem. ;)

Melduję, że janosik przydał się już dwa razy. :)

Ha! Kto da więcej?

 

Nie używam janosika, mam 0 punktów reputacji na koncie od kilku lat  .... w zasadzie od czasu kursu na egzaminatora nie złapałam żadnego ;)

 

Czy mam rozumieć, że z racji posiadania uprawnień egzaminatora masz u krawężników tzw. "zniżkę" (analogicznie do posłów, sędziów, prokuratorów itd.)?

 

Nie mam uprawnień egzaminatora. Póki co :mrgreen:

 

Aczkolwiek egzaminatorzy chyba wciąż są traktowani ulgowo. Pewnego razu wracałam z Piotrkowa z egzaminu na egzaminatora i zostałam "ustrzelona" na 10 pkt. Pan Policjant pytał skąd i dokąd tak pędzę i co robiłam w Piotrkowie ... zabrał moje dokumenty, po jakichś 20 minutach wrócił z upomnieniem ... nawet nie musiałam prosić o "zniżkę", wystarczyła krótka wymiana zdań o moich planach uzyskania uprawnień ...  ;)

 

Tzn. zdałaś egz., wpisali cię na listę uprawnionych, ale nie zatrudniłaś się w WORD-ie (nie masz legitki ani pieczątki)? Może stąd wiedzieli, że "żniżka" się "należy"?

 

Ketivv, a propos sex appealu słyszałem też, że w przypadku urodziwych pań "dobrze jest czasem wyglądać żałośnie" = też jest "zniżka" :biglol:

Edytowane przez WPI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...