Skocz do zawartości

rodzaj otwarzacza płyt w Obk 2008


satori

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, mnie interesowało najbardziej czy pójdzie odtworzyć format mp3 i czy czyta dvd. Bo wiem, ze o zmieniarce na 6 płyt mogę zapomnieć, chyba ze po czasie zamontuje zewnętrzną w bagażniku. Co do stron masz rację, przeglądałem sześć różnych i na 3 były różne info na ten sam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam interesuje mnie to, czy odtwarzacz w Outbackach rocznik 2008 wersja podstawowa czyta płyty dvd i format zapisu mp3? Może ktoś się orientuje?

Pozdrawiam serdecznie

 

Europejska wersja podstawowa (bez nawigacji) czyta MP3 ze zwykłej płyty CD. Z DVD nie odczyta niczego. Ale jeśli ty nie masz zmieniarki, to nie wiem, jaki masz model samochodu - to jet US?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, auto ciągnięte z usa wiec wersja US...podstawa podstaw, z tego co wyczytałem posiada zwykły odtwarzacz cd z funkcją czytania mp3, raczej nie ma zmieniarki na 6 cd niestety ;/ ...

 

Przy okazji uzupelnij profili, bo jak widzisz powyzej, zaczela sie zgadywanka a roznice EU vs US sa spore. Na cars101 spr poczytc, tam dosc dokladnie opisuja kazdy MY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:offtopic::mrgreen:

 

sherif, gratki :applause: za nowy nabytek, gdzieś przegapiłem albo się nie pochwaliłeś :dance: tą H6 , super.....miliona kilometrów, bez awarii życzę :thumbup:

 

Dzieki, dzieki :), nie chwalilem sie bo jeszcze nim nie jezdzilem, na razie jest u lakeirnika, bo kupilem uszkodzony.

Poki co to pierwszy samochod, ktory zdecydowalem sie kupic taki sam model drugi raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

W moim OBK jest odtwarzacz na płyty w desce rozdzielczej, bez zmieniarki w schowku. Z oznaczeń wynika, że powinien czytać mp3 i wma. Sprawdzałem płyty cd mp3 - czyta bez problemu. Filmy na dvd - czyta. Muzyka w formacie mp3 na dvd - nie. Myślałem, że może to być spowodowane utworzeniem folderów dla każdego albumu. Nagrałem nową płytę, na którą wrzuciłem same pliki - też nie czyta  :angry:

 

Macie pomysł lub wiedzę jak należy nagrać pliki na płytę dvd żeby odtwarzacz bez problemu je czytał? Drugie pytanie: czy to możliwe, że w dobrze wyposażonym egzemplarzu jest odtwarzacz tylko na jedną płytę w desce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, pokombinuj z formatem zapisu (ISO, itp).

U mnie czyta wszystko :) zazwyczaj wrzucałem katalogi z mp3 na DVD i szlo, na DVD-RW - szlo, nawet nagralem plyte DVD-DL, czyli 9GB mp3 i tez szlo. Nawet DTS czytal :)

 

Od dawna nie nagrywałem płyt i może robię coś nie tak  :huh:  Z jaką prędkością nagrywasz? W jakim programie? Używasz jakiejś konkretnej marki płyt czy obojętnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...