Jump to content

rodzaj otwarzacza płyt w Obk 2008

satori
 Share

Recommended Posts

Wiesz, mnie interesowało najbardziej czy pójdzie odtworzyć format mp3 i czy czyta dvd. Bo wiem, ze o zmieniarce na 6 płyt mogę zapomnieć, chyba ze po czasie zamontuje zewnętrzną w bagażniku. Co do stron masz rację, przeglądałem sześć różnych i na 3 były różne info na ten sam temat.

Witam interesuje mnie to, czy odtwarzacz w Outbackach rocznik 2008 wersja podstawowa czyta płyty dvd i format zapisu mp3? Może ktoś się orientuje?

Pozdrawiam serdecznie

Europejska wersja podstawowa (bez nawigacji) czyta MP3 ze zwykłej płyty CD. Z DVD nie odczyta niczego. Ale jeśli ty nie masz zmieniarki, to nie wiem, jaki masz model samochodu - to jet US?

tak, auto ciągnięte z usa wiec wersja US...podstawa podstaw, z tego co wyczytałem posiada zwykły odtwarzacz cd z funkcją czytania mp3, raczej nie ma zmieniarki na 6 cd niestety ;/ ...

tak, auto ciągnięte z usa wiec wersja US...podstawa podstaw, z tego co wyczytałem posiada zwykły odtwarzacz cd z funkcją czytania mp3, raczej nie ma zmieniarki na 6 cd niestety ;/ ...

Przy okazji uzupelnij profili, bo jak widzisz powyzej, zaczela sie zgadywanka a roznice EU vs US sa spore. Na cars101 spr poczytc, tam dosc dokladnie opisuja kazdy MY.

:offtopic::mrgreen:

sherif, gratki :applause: za nowy nabytek, gdzieś przegapiłem albo się nie pochwaliłeś :dance: tą H6 , super.....miliona kilometrów, bez awarii życzę :thumbup:

Dzieki, dzieki :), nie chwalilem sie bo jeszcze nim nie jezdzilem, na razie jest u lakeirnika, bo kupilem uszkodzony.

Poki co to pierwszy samochod, ktory zdecydowalem sie kupic taki sam model drugi raz.

• 2 years later...

W moim OBK jest odtwarzacz na płyty w desce rozdzielczej, bez zmieniarki w schowku. Z oznaczeń wynika, że powinien czytać mp3 i wma. Sprawdzałem płyty cd mp3 - czyta bez problemu. Filmy na dvd - czyta. Muzyka w formacie mp3 na dvd - nie. Myślałem, że może to być spowodowane utworzeniem folderów dla każdego albumu. Nagrałem nową płytę, na którą wrzuciłem same pliki - też nie czyta  :angry:

Macie pomysł lub wiedzę jak należy nagrać pliki na płytę dvd żeby odtwarzacz bez problemu je czytał? Drugie pytanie: czy to możliwe, że w dobrze wyposażonym egzemplarzu jest odtwarzacz tylko na jedną płytę w desce?

Dziwne, pokombinuj z formatem zapisu (ISO, itp).

U mnie czyta wszystko :) zazwyczaj wrzucałem katalogi z mp3 na DVD i szlo, na DVD-RW - szlo, nawet nagralem plyte DVD-DL, czyli 9GB mp3 i tez szlo. Nawet DTS czytal :)

Dziwne, pokombinuj z formatem zapisu (ISO, itp).

U mnie czyta wszystko :) zazwyczaj wrzucałem katalogi z mp3 na DVD i szlo, na DVD-RW - szlo, nawet nagralem plyte DVD-DL, czyli 9GB mp3 i tez szlo. Nawet DTS czytal :)

Od dawna nie nagrywałem płyt i może robię coś nie tak  :huh:  Z jaką prędkością nagrywasz? W jakim programie? Używasz jakiejś konkretnej marki płyt czy obojętnie?